jeep | Lipjan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jeep , kategori , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj jeep Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:48 ,

Fiat Punto AUTOMATIKE

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:48 ,

Opel Astra

2 050 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:48 ,

Opel Astra

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:48 ,

Opel Astra

1 760 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:48 ,

Seat Altea 1.9TDI ***Nderrim***

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:43 ,

BMW 320d

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:20 ,

Touran AUTOMATIK *** 7 ulese ***

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:20 ,

Peugeot 307

2 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:19 ,

BMW 320d Automatik

4 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:55 ,

Opel Kadet

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:17 ,

Shes Ndrroj Renault Modus 1.6b Automatik. Viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 20:30 ,

Opel Vivaro 2005 1.9 CDTI 8 + 1

5 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Mar 18:17 ,

Shes xhipin 4x4 me klim rks i skaduar full extra

55 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Mar 18:16 ,

Shes xhipin 4x4 me klim rks

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 08:36 ,

Jeep Grand Cherokee 3.7 4x4 viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 08:48 ,

Shitet Jeep laredo 3.7

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 12:27 ,

Shitet Jeep laredo 3.7

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:41 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
29 Jan 17:33 ,

Distancer per JEEP

190 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 08:56 ,

Mercedes B Class

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Dhj 20:13 ,

Jeep grand

1 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 11:29 ,

Jeep Patriot

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Tet 20:58 ,

Mercedes 190 DIZELL 5 SHPEJTSI

950 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Korr 09:44 ,

Opel Aster

1 955 EUR

25 Korr 18:26 ,

Opel Aster

1 955 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Qer 18:09 ,

Jeep Cherokee DISEL

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Maj 21:03 ,

Opel Meriva 1,7 CDTI e doganuar viti 2011 ����

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Maj 02:57 ,

Shes Opel Combo Pikap Regjistrim deri ne gusht

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 13:51 ,

Shiten pjest e mercedesit 190 ( spojlleri llajsnet

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj jeep | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • jeep në kategorinë Vetura
  • jeep në kategorinë Vetura
  • Jeep në kategorinë Makina
  • jeep në kategorinë Vetura
  • Jeep në kategorinë Vetura
  • Jeep në kategorinë All Category
  • Jeep në kategorinë Vetura
  • jeep në kategorinë Makina
  • jeep në kategorinë Vetura
  • jeep në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione