Lipjan | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 08:34 ,

mercodes benz E 2.2 rks 03/02/2022

2 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 08:24 ,

BMW X5 50 D Automatik 8G M-Packet Full Opcion 7 Ulese 2014

36 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 ,

Peugeot 307

2 444 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:17 ,

Audi A2

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:17 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:17 ,

Peugeot 1007

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 ,

Citroën C3

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:16 ,

Mercedes Benz B-Class AUTOTRONIK

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:16 ,

Peugeot 307

2 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:16 ,

Passat 1.9 TDI

3 299 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:16 ,

Mercedes A-Class

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:49 ,

Mercedes vito Turbo Dizell 1999 Rks xh te mir

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:45 ,

Shes Golf 5 dizel 1.9 tdi

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:37 ,

GOLF IV AUTOMATIC 1.9 TDI 2003 RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:36 ,

Bejm pastrimin e farave dhe ndrrimin e xhamave

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 07:36 ,

AUDI A7 AUTOMATIC 3.0 QUATRO S LINE 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 ,

VW T5 T6 2.0 TDI 2011 i ardhur nga Zvicrra

6 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:48 ,

SHES KOMBI T4 TURBO DIZEL 1.9 RKS

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:48 ,

SHES OPEL ASTRA 1.4 BENZIN RKS 22.10.2021

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:47 ,

SHITET WV GOLF 5 DIZEL 1.9 TDI RKS 03.12.2021

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:39 ,

Shes golf 2 1.6 ndrrim me pula me knojsi ose mepare

1 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:35 ,

Shes kulice per tmir edhe sholen

20 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:35 ,

SHES OPEL ASTRA 1 VJET RKS benzin ndrrim boj

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:50 ,

Shitet kombi t3

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:45 ,

Tauran 1.9 TDI 6 shpejtesi 7 Ulse Viti 2004 RKS 3 muaj

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:45 ,

Mercedes E 250 CDI 4 Matik AMG paket full opcione RKS 1 Vit

13 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:45 ,

BMW X3 2.0 Xdrive Facelift Automatik Viti 9/2009 RKS 2 muaj

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:45 ,

Mercedes E 220 CDI Avangarde Viti 2014 me DOGAN HOMOLOGIM

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:20 ,

Pasat 1 boj ndrrim

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:34 ,

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:08 ,

shitet audi

5 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:36 ,

MERCEDEW E CLAS 2.7 CDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 ,

SHES GOLF 3 BENZIN 1.8.RKS DERI 13.07.2021

1 299 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:27 ,

Mercedes C200

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:27 ,

Shitet Mercedesi

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

Shitetet Golf + 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 22:39 ,

Mercedesi 2.2 cdi

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:25 ,

Renault Modus 1.6B Automatik. Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

Sprinter 313

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione