Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Malishevë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:44 ,

��BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN 24/7��

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:42 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:43 ,

Citroen C3 1.6 e-HDI Exclusive Ne Gjendje Shum Tmir

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:22 ,

Mini Cooper

2 499 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:32 ,

Pikap Fiat Punto Van

1 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 15:36 ,

Shitet

8 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 14:11 ,

Mercedes Sprinter 311

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:14 ,

ww caddy Dsg tdi klime

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:10 ,

Komuna malishev

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:47 ,

VETEM THIRRJE 044336055 VW GOLF IV 1.9TDI RKS 03/23

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 09:02 ,

Chrysler PT Cruiser

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:38 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 04:17 ,

touran

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 04:10 ,

Vw Touran 1.6 turbo disel automatik

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 04:10 ,

SHese Mersedes c 200 cdi

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Qer 20:33 ,

Ofrojm Toalet/WC me Qera

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 20:14 ,

urgent shes akumllator edhe 2 biciklal edhe nje par puma

55 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Qer 19:44 ,

Golf 5 2.0 Automatik DSG

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 19:29 ,

Opel Vektra 1.6 Per Maraklit e Kerrev

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 19:18 ,

Shitet ose ndrrohet Hyundai 1.7 diesel

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 19:14 ,

Pasat 3c 2.0 GTD RLINE

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 17:58 ,

Mini Cooper shitet urgjent

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Qer 16:25 ,

Shitet Bnezi

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 11:37 ,

Shes opell astren1.7 dizell me klim mundsi ndrrimi

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 09:43 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 07:54 ,

Shes pikapin 1.9 turbo dizell 1 vit regjitrim per marakli

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione