Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter | Malishevë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter,kategori,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

27 Pri 10:07 ,

Mercedes Sprinter 311

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 16:01 ,

Fiat stilo

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 03:19 ,

Sprinter 308

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 21:38 ,

Shitet Sprinteri

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 20:51 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 09:24 ,

Sprinter 113 cdi

5 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 19:22 ,

Mercedes sprinter 4 *4

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Dhj 21:26 ,

Mercedes sprinter 208

2 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Nën 20:43 ,

Mercedes sprinter

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Sht 14:48 ,

Mercedes sprinter

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 22:10 ,

PEUGEOT

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 02:13 ,

Rover 45

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Tet 18:26 ,

T4 2.5 TDI INTERKULLER NDRRIM ME GOLF4

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 18:10 ,

T4 2.5 TDI INTERKULLER NDRRIM ME GOLF4

3 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 18:44 ,

Mercedes Sprinter

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 21:04 ,

T4 2.5 TDI INTERKULLER NDRRIM ME GOLF4

3 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Sht 14:24 ,

Sprinter 313 cdi

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Gush 17:08 ,

Mercedes Springer 313 CDI 150000Km ne Gjendje shum

4 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione