Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T5 | Malishevë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5,kategori,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

17 Maj 17:26 ,

Blejm vetura te aksidentuara dhe me defekte

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 17:14 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 23:46 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 16:01 ,

Fiat stilo

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gush 15:36 ,

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME KOMBI T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 15:25 ,

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:32 ,

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:32 ,

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME KOMBI T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 09:27 ,

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA ME KOMBI T4,T5,VITO

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 20:41 ,

Vw t5 tdi 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 16:38 ,

vw t5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 12:54 ,

VW T5

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 02:02 ,

Shitet Peugeot 607 2.2 hdi 2003

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 00:03 ,

T5 2.5 Viti Prodhimit 2006

8 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 15:29 ,

Kombi t5 dizel 2.5 tdi me klim 6 shpejci 2008 rks4 muj

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Shk 04:33 ,

Kombi t5

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Shk 12:17 ,

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Shk 15:03 ,

Kombi T5 2012 serie T6

83 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 12:03 ,

Kombi T5 2012 serie T6

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 07:31 ,

Fellne me goma

360 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 11:43 ,

Kombi T5

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 14:04 ,

Kombi T5

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 18:21 ,

T5 doppelkabin

6 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Jan 13:37 ,

Qmimi sipas marrveshjes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Jan 13:37 ,

Qmimi sipas marrveshjes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 19:53 ,

shitet kamjoneta

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 21:21 ,

Shitet

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 14:54 ,

t5 t5 t5

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 21:15 ,

t5 t5 t5

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 20:18 ,

t5 t5 t5

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:32 ,

t5 t5 t5

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 14:06 ,

VW T5

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 11:39 ,

Shes T5 transporter 1.9 TDI Viti 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 09:57 ,

VW kombi T5

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 11:36 ,

VW T5 transporter dizel

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Dhj 18:46 ,

WW T5-Pritsche

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Dhj 19:56 ,

T5

10 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 16:45 ,

T5

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

T5 t5 T5 T5 T5 t5 T5 T5 T5 T5

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione