Golf 6 | Mitrovicë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:31 ,

Golf 6 Plus CROSS 2.0 Tdi Doganuar 2011

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:07 ,

GOLF 6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 ,

Golf 6 plus 77 kw 2012 Full opsione

Histora e veturës

5 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:32 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 ,

U Shit Flm = Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:50 ,

VW Golf 6 1.6 TDI DSG 2012

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 18:56 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 16:54 ,

Golf 6 1.6 dsg automatik blumotion

Histora e veturës

6 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 09:03 ,

Shitet Golf VII

Histora e veturës

10 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Korr 14:58 ,

Golf VI

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 10:28 ,

Golf 6 77kw tdi 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 09:38 ,

Shitet Golf 6 2.0 Model Style 2011 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 22:49 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 11:04 ,

Golf 6 , 2011 , 1.6 tdi pa dogane .

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 10:49 ,

Golf 6 1,6TDI iDoganuar 1 vit regjistrim.

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Korr 21:53 ,

wv golf 1.6 BluM

Histora e veturës

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 00:13 ,

Golf 7 Karavan prejardhje Suedi

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
06 Korr 14:23 ,

Golf 7 Karavan prejardhje Suedi

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
30 Qer 19:01 ,

Golf 6 TDI 2011

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Qer 15:46 ,

Shitet Golf 5 1.9 77kw 07.2006

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 10:15 ,

Shitet Golf 6 2.0 103 Kw 140Ps

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 10:23 ,

Golf 6

Histora e veturës

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 21:10 ,

Golf 6 2.0 TDI 103kw 140ps

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | B-Class
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Espace
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Opel | Insignia
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Nissan | Qashqai
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | BMW | M5 | M-modele
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Master
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Käfer
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Citroën | DS4
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Seat | Alhambra
  • golf 6 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione