golf 2 | Mitrovicë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2,kategori,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:27 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:41 ,

passat 1.9 disell

Histora e veturës

650 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 ,

Golf 6 Plus CROSS 2.0 Tdi Doganuar 2011

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:32 ,

VW Golf 7 1.6 TDI 2014

Histora e veturës

10 950 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 16:32 ,

SHES RENAULT TWINGO

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:30 ,

SHES PASSAT B7 2.0 11/2011

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:56 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

Histora e veturës

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 09:03 ,

Shitet Golf VII

Histora e veturës

10 700 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Korr 22:46 ,

Shes Golf 2 gjendje shum tmir

Histora e veturës

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 13:15 ,

Shes Gomat e Dimrit

Histora e veturës

100 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 17:25 ,

VW Golf 7 2.0 tdi 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 15:14 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 19:10 ,

Skoda Octavia 1.6

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Korr 09:38 ,

Shitet Golf 6 2.0 Model Style 2011 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 22:49 ,

Golf 5

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Korr 11:09 ,

Golf 7 2.0

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Korr 20:50 ,

Golf 7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Korr 13:00 ,

Shes Kuk Terheqse Per Audi 80

Histora e veturës

40 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 22:21 ,

Golf VII 2.0TDI i doganuar

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 10:15 ,

Shitet Golf 6 2.0 103 Kw 140Ps

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 16:18 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Qer 16:11 ,

Shes Goma Tdimrit

Histora e veturës

100 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 11:25 ,

GOLF 2 1.9 TDI, KOMLET INTERJER GOLF 3, RKS 2 MUAJ

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 21:10 ,

Golf 6 2.0 TDI 103kw 140ps

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 14:51 ,

Golf 7 -2.0TDI v.p -2015

Histora e veturës

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Qer 09:22 ,

Auto Pjes & Servis Te Naseri VW

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 15:24 ,

Shitet Golf 2

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 13:05 ,

WV GOLF 6 2.0 DISEL MANUAL RKS 10 MUJ

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 17:48 ,

passat 2 1.9 disell

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 12:04 ,

Golf VI 2.0 tdi comfort-Line

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Fox
  • golf 2 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus | Golf
  • golf 2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 280
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Citroën | Jumpy
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Ford | Mustang
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Chrysler | Voyager
  • Golf 2 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Smart
  • Golf 2 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | G-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione