Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Pejë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:37 ,

��AUTO-VETURA BLEJM VW BMW MERCEDES DEFEKT AKSIDENT ��

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:36 ,

Blejm Vetura BMW AUDI WV ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:36 ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW-AUDI-MERCEDES ✅

19 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:36 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Regjionin e kosoves 24/7 Online

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:36 Shitorja ,

Blejm AUDI BMW MERCEDES OPEL WV. Online 24/7 ��

3 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 01:51 ,

Fellne

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:55 ,

SHES GOLF 2 1.6 TURBO DIESEL INTERCOLOR SHUM I RUJTUN

17 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:52 ,

Shes Passat 1.9 Turbo Dizell Fabrikisht Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 23:22 ,

Shitet fiat grande punto

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:12 ,

045712380

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:12 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:27 ,

opel automatik

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:26 ,

AUDI A3 2.0 TDI SPORTBACK 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 ,

BMW 435d Gran Coupé xDrive M Sport

23 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:49 ,

Shitet Citroën C5 viti 2010 i Doganuar RKS, 2.0 Dizell

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:49 ,

Shitet Citroën C5 viti 2010 i Doganuar RKS, 2.0 Dizell

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 ,

SHES SHKODA FABIA 2012 1.6TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:33 ,

Shes Golf2 1.6 Dizell i thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:33 ,

Audi A4 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:25 ,

Shitet Toyota-4Runner

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

VW Passat 1.9 TDI

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 ,

golf 4 1.9 dizell 3000€

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:10 ,

VW Polo GTI 1.4 TSI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:10 ,

VW Golf 7.5 2.0 DSG 4Motion

24 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:10 ,

Toyota Land Cruiser 3.0

14 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

Fiat Panda 1.3 Disel

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:10 ,

BMW X5 3.0 X-Drive

13 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:59 ,

Shitet Citroën C5 viti 2010 i Doganuar RKS, 2.0 Dizell

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:52 ,

Audi a3 10 muj rks

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:27 ,

VW PASSAT 1.9 TDI MANUEL 6+R

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:19 ,

NISSAN PATROL.2.8 TURBO.1993

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:13 ,

Shes Citroen 2.8 Dizel

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:13 ,

Fiat Stilo 1.9 JTD

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:12 ,

NISSAN NAVARA NP3000 AUTOMATIK I SAPO DOGANUAR.

34 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 19:53 ,

Mercedes Benz C220 Cdi me klime

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:26 ,

Renault Clio TCe 90 Dynamique

7 750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:07 ,

Passat

6 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione