golf 2 | Pejë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 2 , kategori , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 2 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:49 ,

Shes Golf 6 2.0 TDI

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

GOLF TDI 1.6 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:22 ,

Mercedes Benz e350 1 VIT RKS

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:44 ,

Golf 6 GTD 2012

12 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:39 ,

VW GOLF 5 2.0 TDI 140 PS 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

VW GOLF VII 2.0 TDI 150 PS I SAPO DOGANUAR����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:36 ,

VW GOLF 6 PLUS MATCH 2.0 TDI 140 PS PA DOGAN 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35 ,

GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI 140 PS I DOGANUAR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 ,

SHES GOLF 2, 1.6 BENZIN SHUM I RUJTUN

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:43 ,

GOLF 7 R

26 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 18:43 ,

GOLF 7 GTI

17 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:11 ,

Passat 1.9 Diesel

1 050 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:10 ,

Renault Laguna 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:09 ,

Opel Zafira 2.0 Diesel viti 2003 Ulse 7 RKS 9 Muaj

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:09 ,

Citroen c3 1.4 HDI viti 2004 RKS 4 MUAJ

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 ,

Mercedes benz 180 CDI RKS

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 18:05 ,

Fiat Punto 1.2 Benxin 8 Muaj RKS

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:05 ,

Renault Megane 1.9 Diesel Cabriolet 1 VIT RKS

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:04 ,

Passat b7 1.6 TDI 2013 Automatik Pa Dogan

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:04 ,

Ford Ka 1.3 Benxin RKS

550 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:28 ,

Golf 5 1.9 Dizel GT shum i rujtur 049459202

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:20 ,

Golf 6

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:54 ,

Golf 7 2.0

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

VW Golf 3 Automatik ✅

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:40 ,

Mazda 2 1.3b

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:41 ,

Golf 7 2.0 Tdi Viti 2015 Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 2 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione