Pejë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 15:12 ,

Mercedes Benz 2.2 Disel Old Timer -1972-

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:58 ,

Shes ose ndrojj shkoda fabia shum shum emir rks

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 ,

Shes ose ndroj fijatin rks dej me 29 t 5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:47 ,

Shitet B clasa

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:56 ,

Shitet t4 gjendje teper te mir

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:20 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:13 ,

Mazda b 2500

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:33 ,

Opel corsa

1 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:48 ,

Audi A3 8V S Tronic 2.0 Tdi Design Selection

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 19:48 ,

IVECO DAILY 2007 2.3 D MANUAL 17 ULSE ONO

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 19:59 ,

Golf 3 benzin rks i sapo skaduar 500€ qmimi fundit

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 19:39 ,

FRONI DESIGN Ndertim Fasadim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 14:30 ,

Mercedes benzz

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 14:25 ,

Shitet Renault Laguna 1.9 dci

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 10:54 ,

Shitet pikapi, me qmim te volitshem. Dizel

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 21:09 ,

Export Perime ALBANIA nga Shqiperia Diva Agro Import Export

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
10 Pri 20:05 ,

Shes gjipin Gonow

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 11:28 ,

Mersedes vito frigo

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 23:04 ,

Fiat punto

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 15:45 ,

shes motorr me rym me baterija treja me krejt gjendje pune

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 05:33 ,

Mercedes E 270 Automatik

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 01:31 ,

Gilera Runner 180

1 EUR

Viti: 1999
05 Pri 23:19 ,

Golf 2 1.6 Dizell

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Pri 15:47 ,

Ford ranger

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 15:47 ,

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 15:35 ,

Mazda b2500

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione