Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina të reja dhe të përdorura në shitje në Prishtinë

Shitja e makinave në Prishtinë. Ne ofrojmë një gamë të gjerë makinash në shpalljet për makina në shitje duke përfshirë makina të reja, makina të përdorura, makina bujqësore, vetura, motoçikleta, makina të dëmtuara dhe më shumë.


Mjafton të eksploroni faqen tonë dhe të përdorni filtrat për kërkim për të gjetur makina në shitje në qytetin e Prishtinës.

Sot 14:34
Linku:
Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:09
Linku:
,

Citoren c3

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 14:35 ,

Fiat dablo 1.9 JTD frigorifer

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

Chevrolet Aveo

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:34 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:34 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/4

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:34 ,

Suzuki Vitara

10 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:34 ,

Bmw 320 D automatik 8M 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:34 ,

TOUREG 3.0 TDI FACELIFT VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

PASSAT B8 2.0 TDI DSG AUTOMATIC VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

BMW X1 2.0D AUTMATIC VP 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

MERCEDES E KLASS 220 CDI BLUTEC VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

CITRUEN C4 1.4 benzin VP 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:34 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC VP 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

GOLF 6 2.0 TDI TEAM VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

BMW GT 3.0D AUTMATIC VP 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

GOLF 7 1.6 TDI DSG AUTOMATIC VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

SHES AUDI A8 4.2 TDI QUATRO MATRIX FULL OPSIONE RKS 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

MERCEDES E KLASS 220 CDI AMG_LINE VP 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:34 ,

SHES VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG ME DOGANE FULL OPSIONE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

GOLF 6 1.6 TDI STYLE VP 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:34 ,

SHES BMW 318 BENZIN E DOGANUAR RKS 8 MUJ 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34
Linku:
Shitorja ,

MERCEDES SPRINTER 209 -2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:34
Linku:
Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:34 Shitorja ,

Shitet BMW GT3 X drive - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

Polo TDI-2016

5 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 14:33 ,

Golf 7 TDI BluMotion

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:33 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:33 Shitorja ,

AUDI A7 3.0 TDI VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:33 Shitorja ,

AUDI Q8 50 TDI 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:33 Shitorja ,

RENT A CAR DARDANIA +38345880888

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:33 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 14:33 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Merrjep ofron një treg në online për blerjen dhe shitjen e veturave, makinave makinerive bujqësore dhe pjesëve të automjeteve.


Qëllimi kryesor i Merrjep është që të plotësojë nevojat e të gjithë atyre që janë duke kërkuar makina në shitje në qytetin e Prishtinës. Duke përdorur platformën tonë ju mund të gjeni makina në shitje dhe të blini ose shisni makina të reja ose të përdorura, kamionë, motoçikleta dhe madje edhe rimorkio.


Për më tepër, është e mundur të kërkoni për makina në shitje sipas markës, modelit, kilometrazhit, vitit të prodhimit dhe çmimit.


Makina në shitje - Cfarë lloj makinash mund të gjeni në MerrJep?


Nëse jeni duke kërkuar për makina në shitje të reja ose të përdorura, ose thjesht po kërkoni për një marrëveshje të mirë, ne kemi përgatitur një listë me disa nga llojet e makinave që mund t'i gjeni në faqen tonë.


Vetura


MerrJep ofron mbi 80.000 shpallje për vetura të reja dhe të përdorura në shitje në qytetin e Prishtinës. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vetura të markës BMW, Mercedes, Audi. Opel, Volkswagen, Toyota etj, në MerrJep mund t'i gjeni markat më të njohura të veturave dhe jo vetëm.


Makineri bujqësore


Përveç shpalljeve për makina në shitje, platforma jonë gjithashtu ofron makina bujqësore të nevojshme për kryerjen e shumë punëve në bujqësi dhe fusha tjera punuese.


Gjatë kërkimit tuaj në këtë kategori ju do të mund të gjeni traktorë, moto-kultivatorë, korrëse, mbjellëse gruri, pompa uji dhe më shumë.


Motoçikleta


Pa dyshim se kategoria e motorrëve është gjithashtu një kategori e pasur me modele dhe lloje të ndryshme motorrësh. Kjo kategori ofron mundësi të shumta zgjedhjeje për motorra mbi dhe nën 50cc, motorra me 4 rrota ATV, motorra sportiv, off road etj të markave Yamaha, Suzuki, Kawasaki, Honda, Aprilia.


Si të kërkoni makina në shitje në MerrJep?


Kategoria e makinave ofron një përzgjedhje të madhe makinash për të gjithë ata që janë duke kërkuar makina në shitje në Prishtinë.


Kjo kategori numëron mbi 100.000 shpallje për makina të llojeve të ndryshme në shitje.


Gjatë kërkimit tuaj për makina në shitje, juve do ju shfaqen shpallje për makina, vetura, makina bujqësore etj. Për të gjetur më shpejtë llojin e makinës që kërkoni mjafton të selektoni njërën nga nën kategoritë e listuara më lartë dhe bëni zgjedhjen tuaj.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione