Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw 116 | Prishtinë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw 116,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw 116 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:57 Vetura , Prishtinë

AUDI A5 NEW MODEL FULL OPSIONE I DOGANUAR 2021

Viti: 2021
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 10:17 Vetura , Prishtinë

VOLVO V50 2.4D5 AUTOMATIK FACELIFT I DOGANUAR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:17 Vetura , Prishtinë

MAYBACH S560 I DOGAUAR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 07:58 Vetura , Prishtinë

Mazda CX-5 2.2 AWD automatik 2013

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 08:59 Vetura , Prishtinë

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2010

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 07:10 Vetura , Prishtinë

BMW 116 i 2019 me 70.000 km

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
21 Mar 11:41 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 D

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Dhj 17:48 Vetura , Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI - DSG 4MOTION - 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 22:51 Shitorja Vetura , Prishtinë

BMW 320d M

Viti: 2019
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
16 Mar 14:00 Vetura , Prishtinë

BMW M1 2018-2019 1.6 Dizel 3.5 L 100 KM

17 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Mar 19:52 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj pasat b7 2012 1.6 tdi blumotion comfrtline

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Jan 16:18 Vetura , Prishtinë

Bmw 116

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 18:11 Vetura , Prishtinë

BMW 116 Diesel/Automatic 2.0

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 17:59 Vetura , Prishtinë

BMW 116 Automatik/Dizel

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Nën 12:02 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

10 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 20:54 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D TABELA RKS 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 13:54 Vetura , Prishtinë

BMW 116

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 17:03 Vetura , Prishtinë

Tiguan 2.0 TDI 150 PS

26 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Tet 14:32 Vetura , Prishtinë

Peugeot 308

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 13:20 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 QUATTRO

15 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 12:39 Vetura , Prishtinë

U shit

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 10:56 Vetura , Prishtinë

BMW Serie 1

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Qer 15:58 Vetura , Prishtinë

BMW 116 Sport Line

12 100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 23:09 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 (2.0) Dizell 2011 Rks. 045-100-184.

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 22:06 Vetura , Prishtinë

Bmw 116

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 15:29 Vetura , Prishtinë

BMW 116D

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 20:59 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 D

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Tet 18:26 Vetura , Prishtinë

Shes BMW 116

4 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 21:21 Vetura , Prishtinë

BMW 1 - 2.0 - AUTOMATIK - VITI - 2013 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 12:57 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 2012 2.0 me dogan

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 04:37 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 2012 me dogan

2 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 10:22 Vetura , Prishtinë

BMW 116

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
24 Jan 11:41 Vetura , Prishtinë

BMW 116

9 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Dhj 16:21 Vetura , Prishtinë

u shit

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Nën 13:14 Vetura , Prishtinë

I SHITUR AUDI Q5 3X S-LINE FACELIFT

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 23:18 Vetura , Prishtinë

Bmw 116 d 2015 i doganuar

12 499 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw 116 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione