Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Ford ka 2002 | Prishtinë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Ford ka 2002,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Ford ka 2002 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 08:09 Vetura , Prishtinë

MINI COOPER 1.6

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 16:54 Vetura , Prishtinë

SHES FORD FOKUS DIZEL 1.8 VITI 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 16:51 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9 tdi 12.12.2002 rks

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 05:37 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 6 muj

3 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 12:27 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi rks 6 muj

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 00:20 Vetura , Prishtinë

Golf 4 1.9 tdi automatik rks

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 20:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Mondeo 2002 tdi 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Korr 17:53 Vetura , Prishtinë

Ford ranger viti 2002 i ardhur nga gjermania 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 16:27 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Ka

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Mar 02:33 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Focus Diesel RKS 1.8 TDCI me Klim Viti 2002

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 19:11 Vetura , Prishtinë

SHES FORD KA BENZIN 1.2 VITI 2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 08:07 Vetura , Prishtinë

Passat 5.5 automatik ! Karritkat lekur pulla volon

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Tet 21:00 Vetura , Prishtinë

Passat B5.5 automatik tip top !!!

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 10:22 Vetura , Prishtinë

Shitet ford Galaxy 2000 modeli (2002) motor 1.9

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Gush 20:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Focus 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 18:56 Vetura , Prishtinë

Ford focus 2002

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 21:47 Vetura , Prishtinë

zafira 2.0 dizell rks

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Mar 18:56 Vetura , Prishtinë

Shes ford ka benzin rks viti 2002

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 00:09 Vetura , Prishtinë

Shes ford ka benzin 1.3rks isapo skaduar viti 2002

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Nën 17:13 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford WGR Galaxy 2002 1.9 Manual

2 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:03 Vetura , Prishtinë

BMW e39 530D 2002

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 11:29 Vetura , Prishtinë

ford focus 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Qer 17:58 Vetura , Prishtinë

Ford Ka

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 21:54 Vetura , Prishtinë

U shit bisha

5 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 11:51 Vetura , Prishtinë

Ford Escort 1.8 tdi viti 1998

600 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 13:47 Vetura , Prishtinë

Shes ford focus

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Sht 18:52 Vetura , Prishtinë

Opel Combo dizel 1.7 2002

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 12:25 Vetura , Prishtinë

Opel Combo c

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 11:14 Vetura , Prishtinë

FORD FOKUS uu shittttt flmmmmm

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 15:09 Vetura , Prishtinë

Ford KA

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 15:08 Vetura , Prishtinë

Shes ford KA 2002 met jashtit

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 10:58 Vetura , Prishtinë

Golf 4 TDI xenon extra

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:07 Vetura , Prishtinë

u Shiti......Dizel.Me Klim.Regj.25.09.2018.Aksion.

2 499 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 20:22 Vetura , Prishtinë

Shes Ford Focus ST

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Mar 18:03 Vetura , Prishtinë

u Shiti.............Klim.Regj.04.04.2018.Ne Aksion

4 299 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 10:11 Vetura , Prishtinë

FORD FOCUS- AUTOMATIK-108.000 KILOMETRA

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Jan 16:25 Vetura , Prishtinë

Opel Vectra 2.2 D viti 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 09:17 Vetura , Prishtinë

Citroen Xsara 2.0 HDI 66KW

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 16:27 Vetura , Prishtinë

u Shiti.........1.9.Dizel.TDI.Automatik.Ne Aksion.

4 799 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 02:57 Vetura , Prishtinë

Ford Focus 1,8 DI ,Bej ndrrim

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 09:25 Vetura , Prishtinë

Pezho 406 automatik 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 10:13 Vetura , Prishtinë

Seat Altea FR - full ekstra

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Pri 13:59 Vetura , Prishtinë

Shitet-nderrohet. Hyundai Santa Fe

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 17:02 Vetura , Prishtinë

Ford Galaxy

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 16:17 Vetura , Prishtinë

u Shiti:..1.9 Dizel Klim Regj 30.08.2017 Ne Aksion

4 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 17:19 Vetura , Prishtinë

U Shite...Dizel.Me Klim.Regj.14.03.2017.Ne Aksion.

3 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 17:07 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA C 2002

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Ford ka 2002 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione