dyer dhe dritare | Prishtinë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dyer dhe dritare , kategori , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj dyer dhe dritare Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:38 ,

Shitet Opel Corsa 1.3CDTI EcoFlex viti 2011.

59 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 13:35 ,

PoE IP Camera e jashtme 8MP 4K UHD, Dhuratë 32GB SD Card

79 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 13:31 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

19 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 15:52 ,

Golf 7 R 4Motion DSG 2015

22 500 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 12:12 ,

Shitet Passati , vitit 2015 PASSAT B8 Comforline 2.0 TDI

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
18 Shk 16:34 ,

BMW 320D Automatik i sapo Doganuar.

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 18:05 ,

Shitet Passati , vitit 2015 PASSAT B8 Comforline 2

15 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Shk 13:14 ,

VW Touran 1.6 TDI DSG 2011

9 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 10:39 ,

Renault Laguna 2.0 DCI

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 18:48 ,

Golf 4 TDI

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 09:03 ,

KIA SORENTO nē shitje

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 14:46 ,

Shitet vetura Peugeot 508 Allure 2.0 Diesel

8 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 17:50 ,

Volkswagen Golf 7 R 4Motion BM Technology

24 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Tet 17:16 ,

Shitet VW Passat 2.0 TDI, Automatik DSG.

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 18:31 ,

Renault clio

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Qer 14:43 ,

Bleje vetura konpenzim

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 19:16 ,

Opel signum 2.2 dti

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 18:30 ,

Opell vekter

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 21:08 ,

Touran

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Mar 02:09 ,

Opel vekter

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 16:02 ,

Shitet Volkswagen Touran 1.9 Diesel Automatik

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Tet 22:15 ,

Shitet Passati , vitit 2015 PASSAT B8 Comforline 2

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Sht 14:50 ,

Shitet Passati B8, vitit 2015

21 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Qer 16:59 ,

Opel Astra 2.0 DTI Viti 2002 RKS Me Klime

3 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 09:12 ,

OPEL ASTRA H 1.7CDTI VITI 2004

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 00:01 ,

Shes vw eos 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 11:21 ,

Shitet VW Polo 2008 Automatik RKS

5 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Sht 00:06 ,

Renault Scenic

2 880 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 18:16 ,

AUDI A3, 1.9 Dizell, S Line

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Gush 12:22 ,

Renault Scenic 1.9 DCI

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 22:32 ,

Peugeot 106 1.4 benzin

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Maj 11:07 ,

Opel astra 1.7 cdti modeli kosmo full ekstra

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 12:34 ,

Vw polo 1.4 tdi 2005 RKS

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 14:46 ,

Shese Passatin B8

23 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
07 Shk 14:22 ,

KOMBI PUNE

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Sht 08:20 ,

Fiat grande punto 1.3 dizell multjet2006 me klime

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj dyer dhe dritare | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Vebfaqja jonë përdor Biskotat. Duke klikuar "Unë pranoj" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e biskotave. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund ti ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione