Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetura | Prishtinë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 05:25
Linku:
,

Audi Q5 S-Line 2.0 TDI 190 PS

36 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 00:41 ,

BMW 120D M-Sport 230ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:41 ,

BLEJM VETURA ME TARGA TE HUAJA OSE RKS VETURA ME DEFEKT��

10 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 00:03 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 1650 €

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:03 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , cmimi 1650 €

1 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:58 ,

shitet Mercedes E clase 320

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 23:40 ,

Tiguan VW

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:38 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:38 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:27 ,

SHITET PEUGEOT 1.6 HDI 2017 AUTOMATIK

12 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:19 ,

Blejme vetura Rks ✅✅✅ prej 500 deri 1500 euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 23:14 ,

Shite Vetura Opel Corsa 1.4 Benzin Automatik

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:11 ,

Shitet Ford Fiesta 1.4 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:11 ,

shes ose ndrroj

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 ,

Passat B8 R-line Highline Head Up Display ACC

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 23:04 Shitorja ,

Shitet GOLF 7 2018.

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:53 ,

Shitet Nisan Micra 1.4 benzin 2006

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

Polo TDI 1.4 Viti 2016

5 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 22:53 ,

Golf 7 TDI BluMotion

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:53 ,

Blej vetura te Aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

KAMIONET*VW*T5.TRANSPORTER 2.0 TDI.2011

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

Range Rover Sport 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:26 ,

Shitet Vetura Passat TDI

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:26 ,

BMW 116eD 2014 e DOGANUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:12 ,

Shitet Golf 7

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

Pezho 208 1.2 Benzin 2018 Me 95.000 Km Rks

8 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:55 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

5 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:54 ,

Passat CC 2.0 TDI DSG

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 ,

Range Rover Sport

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:53 ,

VW JETTA 2.0TDI DSG viti 2012 RKS

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:37 ,

Mercedes s400 CDI Automatik Rks

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione