Prishtinë | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:23
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:19
Linku:
,

Shitet - Seat Ateca

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 19:09
Linku:
,

Shitet Audi SQ5 3.0TDI Competition Quattro 3xS-Line 326ps

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:34
Linku:
,

Shitet Vetura Citroen C5 2005 2.2 HDI

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:30
Linku:
,

BMW 118D Me Dogan e po sa ardhur nga Gjermania ����

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:39 ,

Shitet Opel Corsa 1.2 Benzin Automatik 170Km

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:38 ,

Shiten 4 Goma M+S 165/70/13

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:38 ,

shitet fiat stilo

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:37 ,

BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ..

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:35 ,

Shitet Audi A8 - Matrix 2014

33 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

RENO LAGUNA 2.0 DISELL 2008 RKS ME MUNDSI NDRRIMI

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Shitet bmw 740 bi turbo

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:34 ,

VETURA NË SHITJE

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 14:34 ,

Shitet Mercedes A class - Automatik

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 ,

MITSUBISHI OUTLANDER 4X4 2.0 TDI,RKS 7MUAJ, VITI 2008

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

NISSAN NAVARA 2.5 D 4X4 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

OPEL ASTRA 1.4 BENZIN ,RKS 6 MUAJ,VITI 2008

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:33 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:33 ,

VW Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 ,

OPEL VECTRA 2.2 DTI,RKS 3 MUAJ,5 DYER,2001,FULL EXTRA

2 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:33 ,

FIAT FIORINO 1.3 JTD RKS ME KLIM 2010,(NDRROHET)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

U shittt

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 14:32 ,

MERCEDES SPRINTER 208 MAXI 2.2 DIZELL,RKS -MUNDESI NDRRIMI

3 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:32 ,

U shitt

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:32 ,

Audi A6 3.0Tdi 2011 Quattro

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

HUNDAI I30 1.6 CRDI 2011 RKS.ME MUNDSI NDRRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

Bmw X5 35d Xdrive 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:32 ,

Blejmi te Gjitha Llojet e Veturav

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

RangeRover Evoque 2.2Sd4 Dynamic 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:31 ,

Caddy 1.9Tdi Max 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:31 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:31 ,

Bmw 535d Xdrive 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:31 ,

TOYOTA RAVA 4 2.0 TDI 4X4 10 muaj Regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:31 ,

U shitt

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:30 ,

audi a6 3.0TDI 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:30 ,

KIA SORENTO 2.5 CRDI AUTOMATIK 2003 RKS 4X4 ,MUNDSI NDRRIMI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

VW Tauran 1.9 TDI RKS

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:27 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI Disel 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:27 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Bluemotion 2013

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:25 ,

SHITET SCIROCCO GTI 1.8 DOHC 16 VENTILL

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

U Shit e Gëzoft Pronari i Ri

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:22 ,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI Automatik S-Tronic Panaram

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione