Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prizren | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

02 Korr 22:04
Linku:
,

Mercedes Benz Sprinter 316CDI Viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:58
Linku:
Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online ✅

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 05:58 ,

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

10 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:58 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 05:58 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online ✅

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 04:18 ,

Shitet GOLF 4 PACIFIC URGJENT!

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:54 ,

Bmw e91 xdrive

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 ,

Shitet

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:22 ,

Shitet urxhende

850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:20 ,

Ford fiesta

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:40 ,

Kawasaki 650 cc

1 700 EUR

Viti: 2000
Dje 22:32 ,

Bmw 640d grand coupe 2017 facelift M-PACKET

32 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:16 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:50 ,

shes dizne per mercdes edhe kopresora vw 7

99 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:46 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:32 ,

DVR Dahua 8ch (+1 TB HDD)

75 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:26 ,

����Shkoda Fabia ����

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

6 muj recistim

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:22 ,

skoda 1.9 tdi viti 2009

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:22 ,

Shes Fiat Punto 1.2 2004 Rks 12 Muj ne gjendje te mir

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 ,

Fiat punto pa dogan

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:21 ,

Opel Astra OPC

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 ,

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

3 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 21:17 ,

Audi a3 2.0 Tdi 6 shpejsti 1 vit rks

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:17 ,

Passat B7 2.0 TDI - DSG

9 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:12 ,

opel corsa 1.0 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:05 ,

Pezho 206

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:54 ,

iptv

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:38 ,

Blejm vetura

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 19:50 ,

Blejm Vetura Rks Aksidentuar Defekt Pa Dogan Etj

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:08 ,

Audi a6 2013 Model automatik 2.0

14 444 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:03 ,

CHEVROLET EPICA 2.0 Dizell Automatik

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione