Kombi | Prizren | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:01 ,

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:25 ,

Shes.ford.1.8 dizell.n.gjendje shum t mir.

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:24 ,

Shes motorra 2.5 dizell per mercedesa.

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:23 ,

Shes motorr per..ford.1.8 dizell.

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:21 ,

Motorra .2.5 dizell.Per mercedes.124.200.250sh

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:15 ,

Pomba.t.benxines.per vw.opell.golf.audi.etj

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:12 ,

Shitet shtepija ne prizren me 4 ari tok .��

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:05 ,

Shitet kombi

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:51 ,

AUDI A6 3.0 TDI SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA��������

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:29 ,

VW Volkswagen Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:50 ,

Fiat Ducato

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:34 ,

Renault Megan Scenic Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:33 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS 03/2022

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:16 ,

TRANSPORT ME KOMBI KOSVOV SHQIPRI )))))

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Mar 01:37 ,

SHES MERCEDES 609 D RKS QLAJMRUAR QMIMI ME MARVESHJE

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 18:30 ,

kombi furgon renault trafic 1.9 dci 80 2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 17:48 ,

Sprinter 313 cdi - Ma lire lodhesh 10 muaj regjistrim

3 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
02 Mar 12:16 ,

Volwagen T5 me Klime

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Mar 12:07 ,

Dihatsu 1.6 Benzin 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Mar 18:06 ,

Shes Kadet 1.4 benzin

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 15:05 ,

Shitet vw T4 Transporter 2.5 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 14:41 ,

Shes.pjes.per.kombi.t2.t3.me qmim te arsyshum

5 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:39 ,

Shes.pjes.per.merrcedes.124. 200.sh.250.sh 300.sh

5 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:36 ,

Llanjak.per.gollf 2.gjeta.pasat.etj.dizell.benxin

30 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 14:35 ,

brav.per.dhezje.mercedes.124.190.200.250.300.etj

15 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 19:41 ,

Shitet shtepija ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 16:15 ,

Skoda Octavia 1.9 TDI 2007 RKS 1 VIT Perfekt

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 07:19 ,

Fiat Ducato 2003 - Kombi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Shk 20:27 ,

WV T5 1.9 disel

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 18:35 ,

Jan....shitt

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 18:43 ,

Kombi t4

2 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Shk 16:17 ,

Shes.fellne.R.13.me 4. Shtrafa.ndrim.me.14.15.she

165 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 10:32 ,

VW Passat 3G5 2.0DTI 110KW Blue Motion I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Shk 10:31 ,

VW Golf VII 1.6TDI 81KW I DOGANUAR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Shk 09:46 ,

shitet T4 4x4

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 19:52 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81 shitet pak urgjent

1 390 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione