Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

bmw | Prizren | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe bmw,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj bmw Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Maj 11:58
Linku:
,

BMW x4 - M Paket

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:25
Linku:
Shitorja ,

Bmw X5 M50d ������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 20:28 ,

Bmw X5 3.5 Xdrive viti 2012 (RKS)

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:28 ,

Bmw 216 D Viti 2016 (RKS)

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:09 ,

BMW 335i E93 AUTOMATIK M-Packet Sport I doganuar

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

Skoda 2021 15 000 km edhe 4 vjet garancion prej prodhuesit

11 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:35 ,

Skoda vt.2021 ,15 000 km edhe 4 vjet garancion pi prodhusit

11 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 16:11 ,

BMW - 530 D Automatik

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:11 ,

BMW - X5 3.0 D 2003

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:06 ,

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:06 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:02 ,

Blejm Gjitha veturat e aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:02 ,

Blej vetura te aksidentume

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:36 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:41 ,

Shes gumat te veres set R20

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:07 ,

Bmw 120d 2014 Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:07 ,

BMW 318D M-PAKET FACELIFT

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:05 ,

BMW 218D GRAN TOURER 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 ,

Bmw 525 d viti 2006

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:49 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:36 ,

Smart Four Four 1.0benzin Automatik RKS ( Ndrrohet )

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:23 ,

Alfa Romeo 1.9 Jtd 140ps+Chip

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 01:14 ,

Shes Golf 7 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 17:04 ,

Bmw 740il

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 16:45 ,

BMW X1 2.Od X Drive Sport Line Streptronic Black Sepphire Me

16 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 15:43 Shitorja ,

BMW 118D ������������

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 10:45 ,

BMW X5 35d 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Maj 01:53 ,

Bmw 640d grand coupe 2017 facelift M-PACKET

32 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Maj 16:25 Shitorja ,

Bmw 320d ������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:25
Linku:
Shitorja ,

Bmw X5 M50d ������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:25 Shitorja ,

Bmw 118d ������������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:25 Shitorja ,

Bmw X1 23d XDrive ������������

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 16:21 Shitorja ,

BMW 118D ������������

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 11:11 ,

Bmw 320 mperformance 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 00:59 ,

BMW X1 2.0 2018

23 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 14:32 ,

shlep auto bartje arbana 049 567 443

22 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 08:52 Shitorja ,

BMW X1 20D Xdrive 184Ps Facelift M8����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 22:00 ,

AudiMercedesGolfPasat

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj bmw | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw Bmw Bmw BMW bmw Bmw Bmw X5 BMW bmw Bmw 320

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione