Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel corsa | Prizren | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel corsa,kategori,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel corsa Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:47 ,

opel corsa 1.0 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 16:06 ,

Blejm Vetura te aksidentume dhe me defecte

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:06 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:02 ,

Blejm vetura te Aksidentume

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:02 ,

Blejm Gjitha veturat e aksidentume

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:02 ,

Blej vetura te aksidentume

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:36 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:17 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:53 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:49 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:36 ,

Smart Four Four 1.0benzin Automatik RKS ( Ndrrohet )

9 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 16:23 ,

Alfa Romeo 1.9 Jtd 140ps+Chip

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 12:01 ,

Opel corsa Per pjes

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 10:03 ,

CITROÈN C4 PICASSO 1.6 HDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 10:03 ,

CITROÈN C4 PICASSO 1.6 HDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 21:49 ,

Opel corsa 1.7 Dizell Klim

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 14:32 ,

shlep auto bartje arbana 049 567 443

22 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 10:42 ,

Opel Corsa

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 19:16 ,

goma. M+S (195.50.R15.).(195.65.R15)(.5€.copa.)

5 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 15:59 ,

opel corsa 1.4 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Pri 11:26 ,

Shes Opel Corsa 1.2 B

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 17:35 ,

Opel Corsa 1.7 dti dizell motorr japan

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 15:09 ,

G Class

30 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 16:41 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 14:53 ,

Bmw X6 40XDrive individual Facelift Automatik M8 RKS

22 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Pri 22:19 ,

Radijon..me.. DVD..USB..AUX..QIP ..Bluetooth..

75 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 02:52 ,

Passat cc

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 16:07 ,

Jan shit flm

95 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 13:31 ,

Nissa Micra 1.5 DCI DIESEL

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 19:36 ,

C180 CDI 2012 Sapo ardhur nga jashte

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 13:04 ,

auto Bartje shlep Marimanga 049 567 443 prizren

15 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Pri 22:55 ,

Opel Corsa 2012 + Dogan ��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Pri 01:28 ,

Vw Derby olltajmer-81

1 399 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 10:10 ,

Opel corsa 1.3 cdti

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 23:51 ,

Chrysler Voyager RKS AUTOMATIK

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 18:17 ,

Shes opel corsa 1.4 benzin AUTOMATIK 049 126 885

2 777 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 07:18 ,

Shitet Ford Kuga Titanium 2015

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Mar 22:46 ,

VW Derby 1.0 olltajmer-81

1 399 EUR

29 Mar 00:55 ,

Opel corsa

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel corsa | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione