sprinter | Prizren | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe sprinter , kategori , ose vendndodhje Prizren , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj sprinter Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:15 ,

Shes mercedes sprinter 313 cdi 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:16 ,

Volwagen T5 me Klime

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:07 ,

Dihatsu 1.6 Benzin 4x4

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 11:16 ,

MERCEDES SPRINTER

3 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Mar 21:27 ,

Shes mercedes c220 cdi rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Mar 15:05 ,

Shitet vw T4 Transporter 2.5 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 09:42 ,

Sprinter 313 cdi - Ma lire lodhesh

3 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Shk 20:19 ,

Braniku sport - Ford Fiesta mk5

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 09:15 ,

Sprinter ne shitje

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 06:40 ,

Mini Cooper ONE 1.6 Benzin

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:23 ,

Lancia Ypsilon 2009 1.4 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 19:43 ,

Mercedes Sprinter 311 cdi.

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 19:32 ,

Mercedes Sprinter 311 cdi

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 15:36 ,

Mercedes benz sprinter

5 000 EUR

05 Jan 17:48 ,

Sprinter 313 2012

10 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 11:46 ,

Shitet Mercedes Benz Sprinter 316 CDI , viti 2011

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Dhj 13:05 ,

Audi Q7 3.0 tdi

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Dhj 03:23 ,

Sprinter 316 Cdi

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj sprinter | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Sprinter në kategorinë All Category
  • Sprinter në kategorinë Makina
  • Sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • sprinter në kategorinë Makina
  • Sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Sprinter në kategorinë Makina
  • Sprinter në kategorinë Makina
  • sprinter në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione