Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

opel astra 2005 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra 2005,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra 2005 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 21:40 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:04 Vetura , Vushtrri

CADDY 2.0 SDI/ Me KLIMË + NAV-i/ PA DOGAN

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 Vetura , Ferizaj

Shitet opel astra 1.7 cdti

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:29 Vetura , Prishtinë

Shes audi a3

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:12 Vetura , Mitrovicë

Shitet OPEL ASTRA (automatik)

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:05 Vetura , Pejë

Audi a6 3.0 2005 rks 5 muaj 5800€

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:09 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 11:01 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Corsa C 1.3 cdti 2005 rks

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:38 Vetura , Pejë

Opel Corsa C 1.3 Diesel 2004

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:22 Vetura , Pejë

Audi a6 3.0 2005 rks 5 muaj 5800€

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:25 Vetura , Prishtinë

Volvo v50

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:55 Vetura , Gjilan

shitet opel astra

Dje 17:36 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:35 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:28 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:44 Vetura , Prishtinë

Opel Astra

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 13:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra H 1.7 CDTI ecotec, 11/2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:14 Vetura , Mitrovicë

Opel Astra H 1.7cdti Regjistrim 1 vjet

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 20:35 Vetura , Prishtinë

BMW 120D FULL EXTRA 2.0 DIZELL

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 09:19 Vetura , Mitrovicë

Shitet OPEL ASTRA (automatik)

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 14:36 Vetura , Prishtinë

Shes Audi A1 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

9 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 00:49 Vetura , Mitrovicë

Opel Astra 1.7 CDTI 2005 1vit rks 17.03.2024

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 16:22 Vetura , Prishtinë

Opel Astra 2005 119,000km

3 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Mar 11:22 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra 2005 1.9 cdti

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 01:17 Vetura , Gjilan

Opel Astra H

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Shk 13:09 Vetura , Lipjan

Opel astra H

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 09:59 Vetura , Prishtinë

Opel astra H 1.7 cdti

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 18:55 Vetura , Lipjan

Opel Astra H 1.7 CDTI Ushitt Flmm..!!

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

07 Shk 18:56 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi a dogan 2005

1 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 13:16 Vetura , Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 10:46 Vetura , Prishtinë

Toyota RAV4 2.0b 4x4

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:29 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Astra H 1.7 Cdti

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Jan 03:15 Vetura , Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 19:38 Vetura , Ferizaj

pjese per opel astra H 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Jan 00:30 Vetura , Prishtinë

SHITET OPEL ASTRA H 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Jan 17:17 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA - 1.7CDTI - 2005 RKS

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 21:21 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA - 1.7CDTI - 2005 RKS

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Dhj 11:23 Vetura , Pejë

Mini Cooper S

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra 2005 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione