4x4 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 11:44
Linku:
,

Jeep Compass Limited 2.0JTD 4X4 Navi* Kamere

29 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:36
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 02:36 ,

Shes xhip Fiat 500X 4x4 cross plus

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 01:43 ,

VW TOUAREG

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:50 ,

LAND ROVER 2.0 Dizell,AUTOMATIK,Rks:29.06.2021,.02

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:36
Linku:
,

Golf 7 R 4Motion

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:04 ,

Pasat 1.9 4x4

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:01 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:51 ,

AUDI A4 1.9 TDI KLIM RKS 10 MUJ QUATRO 4×4

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

Mercedes R-Class 320CDI 4Matic 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:44 ,

Toyota land cruiser 3.0 turbo disel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Shitet Cervolet blaze S10 sport

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:13 ,

Defender 2.7 4X4

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:02 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:39 ,

Toyota 4runner

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:14 ,

SHITET GOLF 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

Sprinter 416

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:56 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:44 ,

HONDA CRV

5 700 EUR

Dje 20:43 ,

Shitet Toyota Hilux 2.8D

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:43 ,

Shitet gjipi Mitsubishi pajero Magnum 4x4.

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:40 ,

PASAT 2.5 TDI4X4 2002 REGJI 4 MUJ.NDRROHET

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

Trenerka per meshkuj -50% zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 ,

Bmw 740 D M- Paket Automatik Pa Dogan ����

13 050 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:01 ,

Mercedes ML 350 Blutec RKS ( Ndrrohet )

24 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:57 ,

Trenerka per meshkuj 26.99€

27 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:56 ,

Zbritje nga 35€ ne 27€

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:55 ,

Trenerka nga 35€ ne 27€

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:55 ,

Trenerka per meshkuj 27€

27 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:54 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim