Audi a7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 10:04
Linku:
,

Audi A7 Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

Sot 12:36 ,

Mercedes R-Class 320CDI 4Matic 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:14 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIK RKS

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 ,

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO STRONIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:03 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:03 ,

SHES OPEL SIGNUM ( MUNDESI NDRRIMI)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:03 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:02 ,

OPEL SIGNUM 3.0 V6 SHITET BEJ NDRRIM

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 ,

SHES OPEL SIGNUM 3.0 V6 OSE NDRROJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:02 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:01 ,

SHITET OPEL SIGNUM 3.0V6 cdti ( mundesi ndrrimi)

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:00 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN DHE HOMOLOGIM 92000km

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 12:00 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:55 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:46 ,

Citroen C3 1.6 HDI 2010 RKS 1 VIT

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 11:46 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG ME DOGANË 2014

7 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 11:45 ,

Audi A7 3.0 TDI quattro RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:37 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:35 ,

MERCEDES A180 CDI AVANTGARDE 6 SHPEJTSI RKS 2006

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

PEUGEOT 308 1.6 HDI PANORAM RKS 2009

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:34 ,

SEAT IBIZA 1.6 TDI STYLE I DOGANUAR 5 DYER 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:32 ,

Vw caddy 1.9 sdi 5 ulse

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim