Audi matrix | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi matrix,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi matrix Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 14:01 ,

Audi A3 2.0Tdi 2016���� Matrix

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:51 ,

Shitet Audi A8 - Matrix 2014

33 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 Shitorja ,

Audi A8 3.0 Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:50 Shitorja ,

Audi A8 3.0 Quattro

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

AUDI A7 FULL MATRIX 3.0 ME 272 PS 3 MUAJ E DOGANUAR NGA ZVIC

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:24 ,

AUDI A3 2.0TDI 2xSLine STRONIK MATRIX 2017 PA DOGAN ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:08 Shitorja ,

AUDI A6 3.0 TDI 2016 MATRIX 3 X SLINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:04 Shitorja ,

Audi a3 2.0 TDI 2017 Quattro

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:41 ,

Audi A6 Matrix 3.0 2015 Matrix

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:27 ,

Audi A6 3.0-TDI Matrix S-line

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:26 ,

Audi A4 3.0-TDI Matrix

19 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 ,

Shitet Audi A6 Matrix 272 ps 2015-2016

22 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 14:55 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3X S line MATRIX * 7 ULESE

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:24 Shitorja ,

AUDI A4 3.0TDI S TRONIK MATRIX 2016 I DOGANUAR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 17:20 ,

Audi A8 4.2 tdi MATRIX

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 16:40 Shitorja ,

AUDI A6 Matrix S LINE

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 13:39 ,

Audi A8 3.0 TDI Viti 2015 (RKS)

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 13:39 ,

Audi A6 3.0 TDI Viti 2015 (RKS) Matrix

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:55 ,

Audi RS7 - Supercharged

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Qer 08:56 ,

SHITET AUDI A4 AUTOMATIK, SPORT- MATRIX

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 17:33 ,

Audi A7 Sportback 3.0 TDI Quattro

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 18:43 ,

Audi A6 3.0 TDI Quattro 3x/Sline Matrix 2016 Full opcion

24 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 17:02 ,

Audi A6 3.0Tdi Quatrro 245ps Matrix

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Qer 19:21 ,

Audi A6 3.0 Quattro Matrix 272ps 153mi km

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 18:35 ,

Audi A7 3.0 S-Line 2015 Matrix

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 10:09 ,

Audi A6 Matrix

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 19:12 ,

AUDI A6 3.0 MATRIX 270PS

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 14:15 ,

Audi A6 Matrix

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:14 ,

Audi A6 matrix 3.0 2016 70.000 km

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
01 Qer 11:22 ,

Audi A6 3.0 quattro

17 300 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 10:46 ,

Audi A4 Quattro 3.0

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Maj 16:08 ,

AUDI A6 ALLROAD 4G MATRIX 2016

29 700 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Maj 01:16 ,

Audi A4 3.0 Virtual Sline Quattro

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 10:39 Shitorja ,

AUDI Q3 2.0 TDi MATRIX

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 10:38 Shitorja ,

AUDI A6 3.0 Tdi Matrix 272 ps

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Maj 08:38 ,

Shes AUDI A6 MATRIX

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 12:00 ,

Shitet audi A6 Sline Matrix 3.0 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 19:39 ,

✅Ne shitje AUDI A6 3.0 PS 272 3x S-LINE QUATTRO MATRIX VITI

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Maj 16:13 ,

AUDI A6 3.0 TDI S TRONIKC

29 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Maj 22:11 ,

audi A6 2016 pes

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 14:14 ,

Shitet Audi A3 S-line Quattro 184ps

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi matrix | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione