BMW X5 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

22 Tet 21:59
Linku:
,

•●• TOURAN, 1.9, 2004, KLIM AC, 7 ULSE, TEMPOMAT.

5 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10
Linku:
,

Shitet vetura BMW X5 35D X-Drive

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 01:43 ,

VW TOUAREG

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:49 ,

Chevrolet aveo

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:01 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

11 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:19 ,

Mercedes R-Class 320CDI 4Matic 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

Golf 6, 2.0, 140 PS - 17.09.2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:33 ,

Ndrrohet me vetur që ka 7 ulse, X5,Q7,etj

19 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:20 ,

Mercedes Benz E Class 290 TD Avantgarde Automatik

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:14 ,

SHITET GOLF 7

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:05 ,

Sprinter 416

6 666 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:56 ,

Fiat 500 1.3 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:41 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2007 REGJ 8 MUJ.TRANSPORTER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:39 ,

REXTON 270 CDI AUTOMATIK 2008(mundsi ndrrimi) 4WD

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:22 ,

Auto Servis/Pjes FERIZI BMW

111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:10
Linku:
,

Shitet vetura BMW X5 35D X-Drive

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:01 ,

Trenerka per meshkuj -50% zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:01 ,

Bmw 740 D M- Paket Automatik Pa Dogan ����

13 050 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:01 ,

Mercedes ML 350 Blutec RKS ( Ndrrohet )

24 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:58 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:57 ,

Trenerka per meshkuj 26.99€

27 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:56 ,

Zbritje nga 35€ ne 27€

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:55 ,

Trenerka nga 35€ ne 27€

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:55 ,

Trenerka per meshkuj 27€

27 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:54 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:53 ,

Trenerka per meshkuj

27 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:53 ,

Trenerka per qift

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:53 ,

Citroen c4.1.6hdi.automatik.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:52 ,

Trenerka per meshkuj

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:51 ,

Trenerka Mercedes-Benz

27 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:50 ,

Trenerka BMW

27 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999


Në fillim