Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bmw te bardhe | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw te bardhe,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw te bardhe Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Mar 21:54 Vetura , Pejë

Shitet xhipi BMW X6

19 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 09:57 Vetura , Pejë

Shitet

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 21:26 Vetura , Pejë

Bmw x5

32 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 02:48 Vetura , Prishtinë

BMW X6 xDrive 40 d

60 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 14:53 Vetura , Ferizaj

Shitet Bmw 118d 2009 FaceLift

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 00:15 Vetura , Prishtinë

U shiiiit BMW 320 pa Dogan

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 16:21 Vetura , Prishtinë

Citroen c3 picasso

9 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 12:04 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 520 D 2017 M-PACKET FULL EXTRA

35 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 18:27 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 8 2022 / DSG / 1.5 eTSI 150ps / 8000km / hybrid

30 900 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 20:09 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW automatik ne gjedje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 20:09 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW automatik ne gjendje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 20:09 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW automatik ne gjedje perfekte

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 23:37 Vetura , Gjilan

BMW X6 30D XDrive - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Mar 23:26 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK HIGHLINE

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Dhj 16:20 Vetura , Prishtinë

Sonoff POWR2 çelës Wi-Fi me monitorim të energjisë, 3500W

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 19:55 Vetura , Prishtinë

Audi q7 Quattro ( 7 vendeshe )

15 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 22:11 Vetura , Prishtinë

Shes veturen X1 M-Pakete

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 10:52 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 ( full extra)

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Maj 03:34 Vetura , Prishtinë

Bmw X5 ( full extra)

26 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 13:57 Vetura , Pejë

BMW 320 automatik dizel

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 10:38 Vetura , Ferizaj

BMW X5 M SPORT 30 D 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Pri 10:29 Vetura , Ferizaj

BMW X5 M SPORT 30 D 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Mar 18:01 Vetura , Besianë

BMW M530dX M Paket

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Jan 18:28 Vetura , Ferizaj

bmw x5 m sport 30d 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 18:15 Vetura , Ferizaj

BMW X5 M SPORT 30 D 2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Dhj 11:45 Vetura , Ferizaj

BMW GT 530d X-Drive F07 Automatic/Steptronic

14 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 17:00 Vetura , Prishtinë

SHES BMW X5 3.0 DIESEL NE GJENDJE TE SHKELQYER

28 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 10:29 Vetura , Prishtinë

Bmw 318d Sportline 2015

16 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Gush 09:12 Vetura , Ferizaj

#BMW X5M Paket X DRIVE 30 D ,320 ps

33 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 00:23 Vetura , Ferizaj

BMW X5M XDRIVE 3.0 2014

35 500 EUR

29 Dhj 18:57 Vetura , Prishtinë

2011 BMW X5

15 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 00:50 Vetura , Gjilan

Shes Veturen BMW X1 xDrive

20 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Dhj 14:11 Vetura , Ferizaj

BMW 225d coupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Nën 16:31 Vetura , Prishtinë

BMW 530d viti 2015

29 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Tet 12:36 Vetura , Gjilan

BMW X5

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Korr 23:15 Vetura , Prizren

BMW 320 M PAKET

25 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 22:18 Vetura , Besianë

Shitet BMW 530 XDRIVE

19 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Korr 21:38 Vetura , Prizren

Bmw

17 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 19:30 Vetura , Prishtinë

Mercedes C220 CDI 2009 Avantgarde

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 11:22 Vetura , Lipjan

Shitet BMW X1, S-DRIVE 20d 184kf.

23 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Jan 20:07 Vetura , Prishtinë

Opel omega

750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 18:10 Vetura , Prishtinë

SHITET BMW X5 30d XDRIVE

56 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw te bardhe | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione