Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Cady 5 ulse | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Cady 5 ulse,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Cady 5 ulse Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:57 Vetura , Ferizaj

MERCEDES VITO ME DOGAN 2.2 CDI bojm nrrim 044280873

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 16:30 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 rks 3 muj

3 600 EUR

20 Mar 21:35 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS 4 muj

3 600 EUR

22 Shk 13:26 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Jan 23:19 Vetura , Mitrovicë

Cady 1.9 tdi 5 ulse

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 00:35 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 20:28 Vetura , Fushë Kosovë

Caddy life

5 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Maj 01:03 Vetura , Prizren

Shitet citoren berlingo me 5 ulse 1.6Disel hdi me rks 7muj

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Pri 12:15 Vetura , Burim

Vw polo 1.6dizel

6 500 EUR

28 Mar 15:52 Vetura , Prishtinë

Kombi T5 1.9 tdi 5 ulse

6 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 13:57 Vetura , Prishtinë

Caddy Life TDI RKS 5 ulse

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 19:48 Vetura , Vushtrri

OPEL ZAFIRA 2.2 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 18:15 Vetura , Therandë

Shitet Pikapi cady 2005 1.9sdi 5 ulse

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 16:32 Vetura , Mitrovicë

Caddy 1.9 me 5 ulse

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 19:05 Vetura , Prishtinë

Skoda Roomster

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 12:23 Vetura , Pejë

Shitet vw cady

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Shk 18:02 Vetura , Rahovec

Caddy 2.0 SDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 20:40 Vetura , Prishtinë

cady life 1.9

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 01:01 Vetura , Drenas

Opel kombo me 5 ulse librez 2010 viti

3 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 12:46 Vetura , Pejë

Shitet

2 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 18:12 Vetura , Rahovec

VW Caddy

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 12:56 Vetura , Therandë

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:36 Vetura , Vushtrri

U Shittt

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 11:36 Vetura , Vushtrri

U Shittt

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Pri 11:36 Vetura , Vushtrri

U Shitttt

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Mar 17:59 Vetura , Prishtinë

cady life 5 ulse

4 599 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 15:06 Vetura , Prishtinë

caddy picap vw

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Tet 16:16 Vetura , Prishtinë

VW Caddy dizel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Pri 16:05 Vetura , Mitrovicë

VW cady

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 22:44 Vetura , Ferizaj

ww cady 5 ulse 2.0sdi 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:53 Vetura , Prishtinë

I SHITUR

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 18:20 Vetura , Drenas

Caddy 1.9 TDI me klim

4 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 08:50 Vetura , Malishevë

cady

4 150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 20:00 Vetura , Prishtinë

VW Caddy sdi 1.9 -02

3 500 EUR

22 Shk 19:17 Vetura , Therandë

Vw Caddy 1.9 dizel -98

1 300 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Cady 5 ulse | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione