Frigo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 00:19 ,

Caddy FRIGO 2.0 SDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 ,

Caddy FRIGO 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:14 ,

Frigo Friz -20c Fiat Doblo Maxi 90 hp-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:14 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 20:44 ,

Renault Master me Frigo

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:18 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:15 ,

Peugeot 308 2.0 163ps automatik 2011 RKS

7 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 ,

mercedes vito me frigo viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:08 ,

mercedes vito me frigo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:07 ,

Kombi me frigo

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:17 ,

Shitet iveco 2.8 targa te huaja me klim maksi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:16 ,

Crafter 2.5 Tdi ardhur nga gjermania Maxi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 11:16 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:08 ,

t5 me frigo 2009 dogan homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:07 ,

Kombi me friz motorrin defekt

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 12:54 ,

VW T5 me frigo

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Sht 11:31 ,

Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:59 ,

SHITET NDROHET T5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 10:18 ,

VITO FRIGO ME DOGANE

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 09:39 ,

VW Transporter T7 2.0 Tdi / FRIGO - KLIMA

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Sht 09:39 ,

VW Transporter T6 2.0 Tdi - FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 09:39 ,

VW Transporter T7 2.0 Tdi FRIGO - Klima

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 09:38 ,

Vw Crafter 2.0 Tdi - FRIGO / Klima / 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 09:38 ,

Vw Caddy 1.6 Tdi Frigo - Klima / 2014 i Doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 09:38 ,

VW Caddy 1.6 Tdi Maxi DSG / FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 09:36 ,

Shes vw crafter 2.5 dizell me frigo

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 19:39 ,

Shitet VW Crafter 2.0 tdi me frigo

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Sht 11:51 ,

Vw cady 1.9 dizel me frigo

1 950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 17:13 ,

Pikap Ford Transit 1.8 TDCi RKS

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 17:13 ,

FRIGO Pikap VETEM 180,000KM

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999


Në fillim