Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gilindera | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Gilindera,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Gilindera Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:21 Vetura , Besianë

METAL BEHA OFROJ PUNA NGA METALI DYR GILINDERA

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:53 Vetura , Prishtinë

Shitet GOLF 7 TDI 2016 Bluemotion

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:41 Vetura , Besianë

Gilindera të shkallve

120 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:32 Vetura , Prishtinë

Suzuki SX4 S-Cross 4x4 1.6 D Automatik

12 800 EUR

13 Mar 12:27 Vetura , Besianë

Leari Metal

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 07:29 Vetura , Besianë

Gilindera per shkall dhe ballkone

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Mar 22:30 Vetura , Besianë

Gilindera modele të ndrshme

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Shk 16:25 Vetura , Besianë

Punojm gjitha punet nga metali

1 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
22 Shk 22:20 Vetura , Ferizaj

AUTOLARJA VJEN TEK JU!

8 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
18 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

Shiten pjese per Passat 3c

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Jan 02:49 Vetura , Prishtinë

Shes Audi Q5 2.0 TDI v.p 2018

35 500 EUR

11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Sht 20:57 Vetura , Ferizaj

Metal punues

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 11:40 Vetura , Ferizaj

Kallap te Ndryshem

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 15:55 Vetura , Burim

Bej ngjyrosjen E Fellneve gilinderave rrethoj gjithcka nga M

Viti: 2021
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Maj 18:26 Vetura , Gjilan

Prodhojmë dyer dhe dritare plastikës (pvc) dhe alumin

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Pri 23:06 Vetura , Drenas

punime metali

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Nën 21:41 Vetura , Ferizaj

Metal punus hulaja boksa terasa me porosi

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 08:41 Vetura , Gjilan

Transport per Europ

1 EUR

19 Gush 13:03 Vetura , Besianë

Ntp meti punojm edhe me konpenzim

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 13:02 Vetura , Besianë

Rrethoja gilindera nga betoni bejm ndrrim me vetur

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 13:01 Vetura , Besianë

Ntp meti rrrethoja gilindera punojm me ndrrime

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Gush 13:01 Vetura , Besianë

NTP-METI Rrethoja gilindera bejm ndrrim me vetura

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
23 Korr 12:12 Vetura , Prishtinë

Prodhoim i dyerve dhe Dritareve Nga Al dhe Pvc

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 08:50 Vetura , Pejë

hulaja vazo per lule boksa per qen gilindera

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 11:42 Vetura , Besianë

METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 11:42 Vetura , Besianë

Metal Beha Ofrojm Pun nga Metali dhe me Kompezim

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 11:41 Vetura , Besianë

METAL PUNUES BEHA PUNOJM EDHE ME KOMPEZIM

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Gilindera | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione