Golf 2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 22:09
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/ dite

15 EUR / ditë

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:08
Linku:
,

Ford Mondeo, AUTOMATIK, 2.0 Diezel

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Sot 19:52 ,

VW Golf 6 HIGHLINE 2.0TDI

7 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:52 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMA RKS 7MUAJ

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:52 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:51 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI RKS 11 MUAJ 2006 U SHIIT FLM

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:51 ,

RENAULT CLIO 1.5DCI RKS VITI 2015

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:50 ,

Golf 7 2.0 highline

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:50 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:49 ,

Golf VII 2.0Tdi 2015����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 ,

VW Golf VI 2.0Tdi GTD 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:48 ,

Golf 7 2.0 Highline Panoram

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:47 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:47 ,

U shitt

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 ,

Audi a6 Allroad 3.0tdi Rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 4 Motion

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:45 ,

VW TIGUAN - 2.0 DIZELL TDI - AUTOMATIK DSG - 4X4 -

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:45 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr����

9 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:44 ,

GOLF 5 2.0 TDI 140 PS KLIM RKS 1 VIT V.P 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

OPEL ASTRA J - 1.7 DIZELL CDTI - MOTOR JAPAN - RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:44 ,

Golf 5 2.0 TDI GT Sport 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:44 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:44 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI \ 2010

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 19:44 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 19:44 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

111 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:43 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:42 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:40 Shitorja ,

Vw Golf 6 2.0 TDI 147 mij km

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999


Në fillim