Golf 6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

23 Tet 21:24
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Tet 23:08
Linku:
,

SHITET GOLFI 6

5 550 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 14:12
Linku:
,

BELGA Rent A Car Prishtina Aeroport Prej 15€/dite!

15 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 13:21 ,

GOLF 6 2.0 TDI..2009..Trindline..

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

VW Golf 6

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:17 ,

Vw Golf VI 2.0 TDI

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 ,

Ml 320 4 Matic - Rks

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:13 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:03 ,

Shes Golf 6 1.6 TDI 2010 sapo ardhur nga Gjermania

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:02 ,

WW GOLF 6 2.0 TDI RKS V.P 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:01 ,

I rezervuar...

3 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:58 ,

shes golf 6 dizell 2.0 Automatik

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:54 Shitorja ,

2015 VW GOLF VII

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:46 ,

- GOLF 6 - AUTOMATIK 1.6-TDI-Doganuar + homologuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

- Volkswagen CADDY - 1.9-TDI-2007-i Sapo DOGANUAR

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

VW Golf 6 1.6 Tdi BlueMotion 12.2009 Rks

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:37 ,

Golf 6 plus , 2.0 tdi i mirenbajtun.

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:37 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 4MOTION HIGHLINE 2014 RKS

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:33 ,

GOLF 6 2.0TDI AUTOMATIK DSG SPORTLINE FULL OPSIONE

9 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:24 ,

VW Touran 1.6 TDI BlueMotion DSG 2014

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 ,

VW Passat 2.0 TDI 2011 1vit Regjistrim

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:24 ,

Opel Corsa 1.7 DTI 12/2001

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999


Në fillim