Golf v | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf v,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf v Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:30 ,

SHITET GOLF 5 1.9 TDI RKS 2005

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:17 ,

Golf 5 1.9 TDI 77 KW RKS 8 Muaj

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:06 ,

Golf 1.9 T(DI),RKS:22.04.2022,Klim,Srs,Abs,Central etj,2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:55 ,

golf V 2.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:17 ,

Mercedes A170 dizell/v.p 2002/ RKS 10 muaj me Klimë

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:16 ,

GOLF 5 1.9 TDI modeli GT/ V.P 2008/ RKS 5-muaj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:26 ,

SHES GOLF 4 1.9 Tdi (DI) TE KUQE 6 SHPJTESI RKS V.P 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:22 Shitorja ,

VW Golf V 1.9 Tdi Viti 2007 Rks 10 Muj 5299€ + 383 44 838 8

5 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16 ,

Komod 65 cm

140 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:14 ,

Kombi T5 1.9 TDI MAX

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:45 ,

Golf V Shitet ose nderrohet

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 13:51 ,

Fiat grande punto (pikap)

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

VW Golf VI 2.0TDI "TEAM-HatchBack" RKS 8 Muaj V.p-2010 EXTRA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:21 ,

VW Golf VIII 2.0 TDI 110 kW / 150PS - 2020 viti

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:17 ,

Peugeot 3008 Automatic Dizel & Hibrid

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 21:37 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 14:51 ,

Golf 7 -2.0TDI v.p -2015

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Qer 12:02 ,

Golf V GT

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 11:35 ,

GOLF 5 ����AUTOMATIK GJENDJE PERFEKTE

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 20:01 ,

Opel congo 1.3 dizel motor japan librez 5persona

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 14:23 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 14:18 ,

Golf V 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 11:54 ,

VW GOLF V 1.9 TDI GOAL 2007

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Qer 09:11 ,

GOLF V 1.9 TDI 2005 RKS KLIMATRONIC

4 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Qer 11:55 ,

GOLF V 1.9 TDI 4M0TION 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 20:55 ,

Autotransport

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Qer 16:47 ,

Vetura në shitje Volkswagen Golf V

5 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Qer 10:31 ,

VW Golf VI, 1.6 TDI, v.2011, nga Zvicra

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:01 ,

SHES 4 GOMA PER KOMBA 195/65/16 C

120 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Qer 14:21 ,

GOLF V 1.9 TDI 4M0TION 2008

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 11:45 ,

U SHIT FLM GOLF SPORTSVAN 2.0 TDI Blue motion VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 09:54 ,

Shitet Vetura Golf V

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 01:35 ,

Shes Fellga 17-zoll Per VW Me Goma Tveres

430 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf v | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione