Golf2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf2,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf2 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:29 ,

Passat B5 Limuzine - RKS (Korrik 2021)

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 02:01 ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI OSE TE AKSIDENTUARA

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 20:03 ,

Gashi

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Pri 15:28 ,

Shes guma te Dimrit 175/65/14

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Pri 11:53 ,

Golf2

700 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Pri 08:10 ,

Golf2 1.8i Benzins 8Muaj Rexhistrim

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 10:51 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 00:02 ,

Shes Golf2

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Pri 22:03 ,

Shitet Golf2 1.6 dizel viti 1989 regj 02.10.2021

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 19:09 ,

shitet ose ndrrohet golf2

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 08:38 ,

Golf2

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:52 ,

U SHIT FLM

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Pri 22:40 ,

Golf2

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 19:24 ,

Shitet Golf2 1.6dizel I thjesht I qlajmruar

510 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 13:16 ,

Golf2

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 11:56 ,

Motor dizell

290 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 02:56 ,

Shitet Golf2 1.6dizel I thjesht

545 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 14:34 ,

Golf2

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Pri 04:22 ,

Shitet

Viti: 70-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 18:16 ,

Golf2 1.6 Dizel Fabrikisht

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 18:05 ,

golf2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 10:40 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 10:40 ,

shitet

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 17:57 ,

Shitet mercedes190 dizel 700€

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 23:35 ,

Shitet golf2 1.4 benxin plin rks i skaduar

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 13:14 ,

Shes golf2 ne gjendje shum te mire

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 14:40 ,

Shitet Golf 2

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 14:32 ,

Shes Golf ll

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 12:59 ,

shes golf2 1.6 gjendje trregullt motorr tip-top

650 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 17:48 ,

Shitet Golf 2

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 18:50 ,

golf 1,6 dizell fabrikisht

430 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 16:58 ,

U SHIT FLM

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
06 Mar 07:28 ,

Shitet Golf2

3 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 19:35 ,

SHES GOLF2 1.9 TDI SHUM I RUJTUN

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 12:04 ,

U SHIT FLM

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Shk 18:55 ,

Shes golf2 ne gjendje perfekte

600 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 16:58 ,

Golf2

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 01:13 ,

shitet golf 2 boj ndrrim

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 01:13 ,

golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 15:55 ,

Shitet Golf2

670 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf2 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione