Golf7 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf7,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf7 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:59 ,

Golf 7 1.6 tdi Automatik

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:21 ,

Sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:20 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:20 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:19 ,

Sallon olsi i shitun

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:19 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:18 ,

Olsi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:17 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:10 ,

Golf7 GTI 2015

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Qer 18:03 ,

Golf 7 Highline 2014 Full Option RKS 11 Muaj

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Qer 08:22 ,

shes 4copa vollana GTD,PASSAT,GOLF7(F1)Audi -shiko fotot

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Qer 21:47 ,

Tiguan Dsg panoram i sapoardhur

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 18:37 ,

Golf7 GTD

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Qer 14:56 ,

Olsi shes kedi

Histora e veturës

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 11:06 ,

Ford Mondeo, AUTOMATIK, 2.0 Diezel

Histora e veturës

17 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Maj 19:44 ,

Olsi u shit

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
31 Maj 19:40 ,

Olsi i shitun

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 19:28 ,

Sallon Olsi i shitur

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 07:17 ,

I shitun nga sallon olsi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 07:16 ,

T4 sallon olsi i shitun

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 14:21 ,

Golf7 model cup viti 2014 pa dogan

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 12:03 ,

Golf7 viti 2014 cup

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:18 ,

Navigacion per volkswagen

Histora e veturës

15 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 14:30 ,

Golf7

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 12:46 ,

Audi A3 3x Sline

Histora e veturës

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Maj 12:15 ,

Ford Mondeo, 2.0 Diezel, AUTOMATIK

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Pri 20:32 ,

Shitet Golf 7 karavan 1.6 diezel 2013

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Pri 19:21 ,

SHITET GOLF7

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 15:50 ,

Golf7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 19:35 ,

Shitet audi a3 dizell viti 2006 Rks

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Mar 11:19 ,

Golf 7

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 23:17 ,

Shitet Golf 7 1.6TDI 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 20:18 ,

Shitet tavolina original dru Paperdorur n zvicrra

Histora e veturës

690 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Mar 18:40 ,

Shitet Golf7 1.6 TD(I) Automatik

Histora e veturës

11 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 11:36 ,

Shitet golf7

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 16:20 ,

Makin e re

Histora e veturës

180 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Shk 13:13 ,

Shitet golf7

Histora e veturës

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 14:03 ,

Golf7

Histora e veturës

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf7 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione