Iveco | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina


Sot 15:52 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:52 ,

Mercedes Atego 815 SHLEP ME KLIM 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 ,

Iveco daily 2.3 disel i doganuar ardhur nga ch����

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:37 ,

Autosallon “BeliMaks” Ferizaj

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:27 ,

Gjip Mazda Cx7 ,2.2 diesel 4x4 ,vp2011,8 muj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:40 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2450 € ��

2 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:40 ,

Jetta 1.6 benzin , 1 Pronar 20 vite , 2450 € ��

2 450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:28 ,

Gjip Mazda cx7 4x4, 8 muaj Rks

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim