Kamionet | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 09:55 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:44 ,

AUDI A5 3.0 TDI Facelift 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 ,

Opel Vivaro 1.9

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:37 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:36 ,

Transport

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:31 ,

Audi A4 2.5 TDI 7shpejtsi Automatic

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:30 ,

Mini cuper 1.6 B

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:18 ,

Golf 7 automatik

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:11 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:11 ,

Mercedes Sprinter 413CDI DUPLLAK KORP 13.4M 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:37 ,

Caddy 1.9 TDI viti 26.12.2009 prej Gjermanis

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 ,

VW PASSAT 2.0 TDI 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:05 ,

VW CADDY 2011 AUTOMATIK-DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 ,

Caddy TDI me 5 ulese 132 mij km me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 08:05 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 ,

VW CADDY MAXI ME 5 ULSE

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:03 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:19 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:39 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK FULL OPCIONE

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:19 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Automatik viti 2011

5 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:09 ,

Fiat Ducato 3.0 Jtd Posa Ardhur Nga Gjermania ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:29 ,

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK FACELIFT 08

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:10 ,

PEZHO BOXER 2.8 D,KAMIONET ME 7ULSE 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:29 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:27 ,

OPEL ASTRA H 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

  • Kamionet në kategorinë All Category
  • Kamionet në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamioneta në kategorinë All Category
  • Kamionet në kategorinë Vetura
  • Kamionet në kategorinë Makina
  • Kamionet në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamioneta në kategorinë Vetura
  • KAMIONETA në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamionet në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • Kamionet në kategorinë Makina

Në fillim