Makina | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

19 Sht 10:48
Linku:
,

BMW 1

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:36
Linku:
,

Audi A4 full S-line 2.0 Diesel Automatik

9 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 22:25 ,

VW T5 Transporter Me Rimorkjo 1.9 TDI Pa Dogan

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:24 ,

Jaguar XJL 3.0DS 275HP Shitet ose Nderrohet

38 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:16 ,

Golf 5; 1.9 TDI; 2004; RKS deri me 15 Maj '21

5 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:53 ,

ML350 Bluetec - Full option Panorama

23 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 21:24 ,

SHES PIKAPIN RENAULT KANGO 2004 1.9 DCI 1 VIT RKS

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:24 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:45 ,

SHES Golf 4 Dizell TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:39 ,

Shitet Braniki Per Touran 2007-2010 !

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:38 ,

Auto Arianiti Blejm Bmww pa dogan te gjitha Serit

555 555 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:36 ,

Shesim Bandash Per Vetura

555 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:35 ,

Peugeot 207 1.6 Benzin Manuel RKS ( Ndrrohet )

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:10 ,

Citroen c4.1.6hdi.automatik.

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:03 ,

Rent a car.Ferrari me qera . Makina me qera dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 20:03 ,

makina me qera.rent a car. makima per dasma

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:33 ,

Shitet RAdio Orginale Pioner Cd Usb Aux !Porosit!

65 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:30 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 19:29 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:22 ,

Shiten Fellne 16 Per Golf 7 6 5 Tiguan Tauran Pass

245 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 19:21 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - 2011 - FULL EXTRA - RKS

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:16 ,

Polo ne gjendje perfekte me 1 vit regjistrim

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:14 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:14 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

555 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 19:14 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:13 ,

2015-MERCEDES-BENZCLA250-BlackEdition-Full95.000Km

28 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 19:09 ,

Xhip mercedes

2 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:06 ,

MERCEDES BENZ S320 - Presidential Edition

22 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:05 ,

MERCEDES BENZ S350 4Matic

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999


Në fillim