Me frigo | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 16:23 ,

VW CRAFTER 2.5 TDI DUPLLAK FRIGO-32 ME DOGAN 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:39 ,

Frigo Friz -20c Fiat Doblo Maxi 90 hp-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:39 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:01 ,

VITO FRIGO ME DOGANE

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 ,

Shitet iveco 2.8 targa te huaja me klim maksi

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:37 ,

SHITET NDROHET T5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:29 ,

Mercedes sprinter 413 cdi frigo me dogan dupllak

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:48 ,

VW T5 me frigo

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:48 ,

mercedes vito me frigo

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:48 ,

Kombi me frigo

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:36 ,

Shes vw crafter 2.5 dizell me frigo

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:33 ,

mercedes vito me frigo viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:33 ,

t5 me frigo 2009 dogan homologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 ,

Kombi me friz motorrin defekt

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:15 ,

VW Caddy 1.6 Tdi Maxi DSG / FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 ,

Vw Crafter 2.0 Tdi - FRIGO / Klima / 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

VW Transporter T6 2.0 Tdi - FRIGO / Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Shitet VW Crafter 2.0 tdi me frigo

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 11:51 ,

Vw cady 1.9 dizel me frigo

1 950 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 22:08 ,

Peugeot 308 2.0 163ps automatik 2011 RKS

7 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 17:13 ,

Pikap Ford Transit 1.8 TDCi RKS

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 17:13 ,

FRIGO Pikap VETEM 180,000KM

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Sht 15:04 ,

Citruen jumpy 2.0 HDI Me Frigo Viti Prodhimit 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 08:51 ,

Shitet passat B7 2.0 4 motion 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 15:54 ,

Vw T5 Transporter

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Sht 23:25 ,

Caddy frigo 1.9 tdi viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim