Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes benz 2005 220 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes benz 2005 220,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes benz 2005 220 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 09:59 Vetura , Prishtinë

MERCEDES BENZ C 220 CDI , MOTORR / EVO 2005 RKS

4 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:01 Vetura , Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 19:24 Vetura , Prishtinë

Shitet Mercedesi C220 evo 2005 046175118

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Dhj 13:12 Vetura , Malishevë

Shes c 220 cdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 04:10 Vetura , Prishtinë

Hondai Getz

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 16:46 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes Benz C class 220 2005 ne gjendje te rregullt

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Maj 18:08 Vetura , Prishtinë

Shes mercedes benz c 220 2005

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
15 Nën 19:33 Vetura , Gjilan

Mercedes Benz C220 Cdi

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 12:36 Vetura , Prishtinë

SHITET- NDRRIM

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 06:30 Vetura , Prishtinë

Shes MERCEDES BENZ E 220

7 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Maj 06:30 Vetura , Prishtinë

Shes MERCEDES-BENZ E Class 220

7 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Maj 02:11 Vetura , Viti

Shitet mercedes benz C class 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 21:05 Vetura , Prishtinë

Ne shitje Mercedes Benz E 220 Automatik

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 19:35 Vetura , Prishtinë

Ne shitje Mercedes Benz automatik 220 E class

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 16:01 Vetura , Lipjan

Mercedes-benz 220 cdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 18:56 Vetura , Lipjan

Mercedes 220 dizel 2005

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 18:29 Vetura , Skenderaj

MERCEDES E 220 2005 uuu shitt flmmm merrjep

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 09:12 Vetura , Pejë

Mercedes benz C 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:22 Vetura , Artanë

shes Benz EVO c class 220 cdi automat 2005 € 5300

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Jan 15:45 Vetura , Prizren

Shitet

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 15:47 Vetura , Gjakovë

Mercedes E 220 karava 2005 dizel

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 19:07 Vetura , Prishtinë

Mercedes c 220 cdi automatic

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 11:38 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C-Class Avantgarde

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 09:02 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz E220 Elegance 2005 (timoni anglez)

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 12:22 Vetura , Gjakovë

Mercedes benzkaravan E 220 CDI 2005

8 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 09:09 Vetura , Prizren

Mercedes 220 cdi

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Gush 19:56 Vetura , Prizren

Mercedes Benz C 220

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Qer 23:30 Vetura , Viti

Mercedes-Benz

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Qer 22:32 Vetura , Gjakovë

Mercedes benz

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 22:31 Vetura , Burim

Mercedes Benz C220

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 21:46 Vetura , Prizren

U shit 9000 euro flm merr jep per ndihm

9 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 10:51 Vetura , Gjilan

Mercedes C 220 dizel

8 500 EUR

30 Gush 13:28 Vetura , Prizren

Mercedes benz

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 21:00 Vetura , Besianë

Mercedes Benz E 220 CDI 2005

5 600 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes benz 2005 220 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione