Mercedes benz sprinter | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 11:06 ,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:16 ,

Mercedes Benz Sprinter 313 cdi

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:15 ,

Shitet Mercedes Benz Sprinter 316 CDI , viti 2011

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 08:21 ,

Citroen Berlingo Pa Dogan ��������

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Sht 18:33 ,

BLEJM VETURA RKS CH DE AKSIDENT DEFEKT AUTO24h����

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 18:32 ,

AUTO24h BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT RKS CH DE

8 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 18:27 ,

Komod 80 cm

150 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 07:40 ,

Mercedes Benz Sprinter 311

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999


Në fillim