Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Mercedes e 320 2007 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes e 320 2007,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes e 320 2007 Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 19:43 Vetura , Prishtinë

Seat Altea XL 2.0 TDI DSG FULL EXTRA RKS 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:36 Vetura , Therandë

MAZDA B2500

4 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:35 Vetura , Therandë

VW Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:28 Vetura , Therandë

Vw caddy

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Mar 02:27 Vetura , Pejë

VW TOURAN 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:55 Vetura , Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 09:50 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedes B200 6 vite 1 pronar

6 000 EUR Price Reduced

07 Shk 01:11 Vetura , Prishtinë

Audi a6 3.0 tdi quattro pa dogan

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 13:16 Vetura , Therandë

BMW 525D AUTOMATIC

2 950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 22:02 Vetura , Prizren

pikap 1.3 Dizel 2007 049 567 443

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 03:15 Vetura , Pejë

TOURAN 2.0TDI AUTOMATIK 2013 RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 19:54 Vetura , Dardanë

Pontiac Boneville

28 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Dhj 18:37 Vetura , Prishtinë

Mercedes a klas 170 cdi pa dogan

1 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 20:54 Vetura , Prishtinë

OPEL CORSA D TABELA RKS 2007

3 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Nën 10:16 Vetura , Therandë

Shitet ose ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 10:13 Vetura , Therandë

Opel Meriva 1.7cdti

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 12:40 Vetura , Therandë

Shitet dhe ndrrohet

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 19:28 Vetura , Therandë

OPEL MERIVA 1.7CDTI

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 11:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Suzuki Grand Vitara

2 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Tet 14:53 Vetura , Prishtinë

Shitet corsa 1.7 japan

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Tet 23:35 Vetura , Prishtinë

Passat 2.0 tdi 2007 pa dogan

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 10:21 Vetura , Gjilan

wv jeta gli 2.0 benxin viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 08:43 Vetura , Prishtinë

Bmw 320d 2.0 dizel rks e aksidentuar

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
26 Sht 00:58 Vetura , Therandë

Shiten fellnet per Golf 4 pacifik

180 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 14:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes R 320 CDI (Diesel), RKS, Viti: 2007, Automatik,

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 14:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes R 320 CDI (Diesel), RKS, Viti: 2007, Automatik, Ful

7 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 14:26 Vetura , Prishtinë

Mercedes R 320 CDI (Diesel), RKS, Viti: 2007, Automatik, Ful

7 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 13:25 Vetura , Prishtinë

Mercedes E 320 Avantgarde

9 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 17:08 Vetura , Prishtinë

Touareg 3.0 tdi pa dogan 2007

32 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:14 Vetura , Prishtinë

Pikap vw Caddy 2006

3 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 17:31 Vetura , Vushtrri

Shes & Bej Ndrrim Mercedes ml 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 12:33 Vetura , Prizren

Shitet bmw e90 320d

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 08:55 Vetura , Prishtinë

Opel astra pikap 1.9 dizel pa dogan

1 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 18:58 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta pikap 1.4 dizel me klim pa dogan

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 14:34 Vetura , Vushtrri

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Qer 16:14 Vetura , Ferizaj

Audi A4 B7 2.0tdi Automatik FullOpsione 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:51 Vetura , Gjilan

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 13:41 Vetura , Lipjan

Mercedes vito 111 cdi 9ulse 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Jan 14:27 Vetura , Pejë

Mercedes Benz

16 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Jan 14:30 Vetura , Prishtinë

opel astra 1.3 dizel pikap pa dogan 2007

1 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Qer 15:32 Vetura , Prishtinë

VW Golf 5 1.9 tdi

5 100 EUR

19 Pri 01:38 Vetura , Pejë

U shitttAudi A6 dizel 2.7 automatik/tiptronic 2007

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes e 320 2007 | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione