Mercedes e clas | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes e clas,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes e clas Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:26 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI AMG LINE AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:20 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci AVANGARDE

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:14 ,

Mercedes E Clas AMG-2014v

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:57 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN - PER PJES

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:29 ,

MERCSES E.220 CDI ����

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:58 ,

Ford fiesta pikap 1.4 dizel me klim pa dogan

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:52 ,

MERCEDES E CLAS

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:52 ,

MERCEDES

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:44 ,

SHES MERCEDES C CLAS 220 CDI AMG LINE AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:35 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:00 ,

VW POLO 1.2 TSI 2011 RKS

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 17:00 ,

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIC RKS 2017

Histora e veturës

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:07 ,

Mercedes E220 CDI 045693540

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:28 ,

Shitet ndrroj Veturen Mercedes A clas

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 11:02 ,

Shitet Mercedes A Clas 170

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 22:30 ,

Shes ndrroj golf 6 2.0 tdi 140 ps

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 11:25 ,

Shes Mercedes E Class 270

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Qer 08:49 ,

Mercedes E clas benzin - 40.000 km

Histora e veturës

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
18 Qer 17:39 ,

Mercedes

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 12:51 ,

Shitet pikap caddy disel 1.6Tdi maxi 2011 boj ndrim

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 17:24 ,

mersedes e 350 benzin sport

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 12:32 ,

Mercedes E-Clas Avangard 2003

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Qer 23:03 ,

Shitet pikap caddy maxi 1.9Tdi me klim rks 2009viti

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 23:01 ,

Shitet passat B8 Disel 1.6Tdi automatik dsg pa dogan 2015

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 09:09 ,

shitet ndrrohet e clas 220 cdi automtik 2003 full extra

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Qer 23:13 ,

Mercedes A clas 170 dizel

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 23:09 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI 6 shpejci

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 23:04 ,

Mercedes E Clas

Histora e veturës

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 19:49 ,

Bmw 3.0 dizel tds automatik pa dogan

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 00:16 ,

Mercedes e 220 cdi pa dogan

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 13:42 ,

Shitet mercedes e clas 220Cdi 4MATIC automatik viti 2015

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Maj 09:49 ,

Shitet audi a3 disel 2.0Tdi automatik viti 2011-1vit rks

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 08:57 ,

Golf 4 1.9 tdi pa dogan

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 19:29 ,

MERCEDES

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes e clas | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione