Mercedes s320 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mercedes s320,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mercedes s320 Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:12 ,

Mercedes Benz C220 CDI

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:54 ,

Shes Mercedes C klas

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:11 ,

Mercedes S320

10 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:06 ,

Mercedes W220

5 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:51 ,

Fiat grande punto (pikap)

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:24 ,

Smart TV Box Android 10.1 4K 4GB RAM 32GB ROM

49 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
10 Qer 14:24 ,

LTE CPE 4G Router me kartë SIM, WAN, LAN, Wi-Fi, 300Mbs

79 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
10 Qer 14:24 ,

AnyCast M2 Plus WiFi Display Dongle 1080P

17 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Qer 14:23 ,

Mini Tastierë + Mouse, e ndriçuar me ngjyra, me prekje, wifi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 14:23 ,

Tuya Smart Termostat me WiFi për sisteme elektrike deri 16A

65 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
10 Qer 14:23 ,

Sensor lëvizje "PIR Motion" për paisje me rrymë deri në 240V

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 14:23 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 14:23 ,

Sensor zëri, rrymë 220V për fikje/ndezje të dritës

12 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 14:23 ,

Sonoff POWR2 çelës Wi-Fi me monitorim të energjisë, 3500W

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 14:22 ,

Prizë inteligjente me WiFi, Sonoff Smart Plug

19 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 14:22 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 14:22 ,

Xiaomi Mi Pro 300Mbps, WIFI 2.4Ghz Repeater Extender, Signal

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 14:21 ,

PTZ GSM Camera, Kamer me kartë SIM 4G, rezolucion 3MP FullHD

149 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Qer 14:21 ,

Sensor temperature dhe lagështire me Wi-Fi Detektor ambjenti

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 14:17 ,

Çelës me 2 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

17 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 14:17 ,

Llampë shumëngjyrëshe RGB LED inteligjente me WiFi 15W

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 14:17 ,

Detektor tymi dhe zjarri 85db

17 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 14:17 ,

Sonoff DW2, Sensor alarmi me WiFi për dyer/dritare

19 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 14:17 ,

SONOFF 4CHR3 PRO, siguresë me WiFi inteligjente me

45 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 14:16 ,

Detektor me Wi-Fi i rrjedhjeve të ujit

25 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 14:16 ,

Çelës me 3 dalje dhe me pult për paisje me rrymë 220V

19 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 14:16 ,

Llampë LED inteligjente me WiFi 15W

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Qer 13:55 ,

Smart IR Remote Control, telekomandë universale me WiFi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 13:55 ,

Prizë inteligjente me WiFi, 16A dritë LED monitorim energjie

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 13:55 ,

Sonoff TX Smart Wall Switch, çelës muri me Wi-Fi

29 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Qer 13:10 ,

Shirit LED RGB shumëngjyrësh 10 metra me bluetooth

35 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Qer 13:09 ,

Paisje zbuluese GPS me bluetooth për sendet që ju humbasin

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Qer 12:08 ,

Celës inteligjent me WiFi, Sonoff BASIC

15 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 08:17 ,

Mercedes S320

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 10:08 ,

Mercedes-benz S320

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 20:09 ,

MERCEDES S320 AUTOMATIK PA DOGAN

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 08:14 ,

Mercedes E320

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Mar 20:16 ,

Mercedes Benz S320

14 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Mar 10:24 ,

Shes Polo dizel

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:47 ,

Mercedes s320 ne gjendje te mire teknike

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mercedes s320 | Shitet Blihet Jepet me qera Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione