Mercedez | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 19:14 ,

Mercedez c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:41 ,

Mercedez 250

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:10 ,

mercedez s320 special

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

mercedez 220 E 2005 baj edhe ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Sht 15:59 ,

Mercedez CL500

9 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim