Minibus | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 10:22 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me Klime viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 ,

Mercedes Sprinter 316CDI Automatik model i ri 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:21 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klime viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:21 ,

Mercedes Sprinter 315CDI i posa ardhur viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 ,

VW Crafter 2.5TDI 136Ps i posa ardhur 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 ,

Mercedes Sprinter 211CDI 8+1 Ulse vp 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:19 ,

Mercedes Sprinter 211CDI me Klim 8+1 Ulse vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:19 ,

Mercedes Sprinter 313CDI me friz -30C viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:22 ,

Minibus

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Sht 09:07 ,

Minibus Renault master 15 vozitet me B

4 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:49 ,

Minibus Crafter 2.5 Nafte

12 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Sht 17:53 ,

Minibus

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
12 Sht 23:12 ,

Minibus

15 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 450 000 - 499 999


Në fillim