Mitsubish | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Dje 20:05 ,

Mitsubishi L200 T.Diesel 2.5 4x4 i posa DOGANUAR

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 16:22 ,

Shes Mitsubish Pajero Sport 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Tet 11:30 ,

Shes Pjes per Mitsubish Pajero 3.2 V6 Benzin

Viti: 1998
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Tet 21:12 ,

Mitsubish L200

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 19:17 ,

Mitsubish l200

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 11:42 ,

Mitsubish L200 4X4-2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Tet 12:57 ,

Dizne

200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Tet 13:28 ,

Mitsubish L200

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 09:44 ,

Mitsubish

2 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 10:49 ,

Mitsubish1.2benzin me klim viti 2002

1 198 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 09:41 ,

Fellne me goma offroad

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 18:42 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Sht 14:25 ,

OPEL MOVANO 2.5cdti

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Sht 00:39 ,

Mitsubish Pajero

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Sht 12:38 ,

Mitsubishi 3.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
03 Sht 12:22 ,

shitet Mitsubishi3.5

Viti: 2001
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Gush 00:36 ,

Mitsubishi

6 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Gush 22:00 ,

L300 4x4

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Gush 13:03 ,

Ntp meti punojm edhe me konpenzim

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Gush 13:02 ,

Rrethoja gilindera nga betoni bejm ndrrim me vetur

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Gush 13:01 ,

Ntp meti rrrethoja gilindera punojm me ndrrime

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 23:37 ,

Mitsubish 4x4

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999


Në fillim