Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Navigator | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Navigator,kategori,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Navigator Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:23 Vetura , Prishtinë

Volvo XC60 AWD 2012 2.4 D3 Ocean Race

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:32 Vetura , Prishtinë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

199 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:50 Vetura , Mitrovicë

Volkswagen Arteon 2.0 R-Line 4-motion

29 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Mar 15:06 Vetura , Prishtinë

MERCEDEZ C 220 2013

7 500 EUR

28 Mar 13:00 Vetura , Prizren

Volvo xc60 2.4 full options ZVICRA��������

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 11:36 Vetura , Mitrovicë

Golf 7 2018 FACELIFT

17 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Mar 14:38 Vetura , Vushtrri

AUDI A3 S-TRONIK FULL EKSTRA POSA ARDHUR 2013.

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Mar 02:17 Vetura , Prizren

MERCEDES-BENZ ML350CDI SAPO ARDHUR

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Mar 13:41 Vetura , Prishtinë

AUDI A3 1.6 NAFTE AUTOMAT 2015

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Mar 23:38 Vetura , Prishtinë

Mercedes Benz S350 4Matic Presidential Long nga SWISS !!!!

39 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Mar 23:17 Vetura , Lipjan

Peugeot 5008 automatik

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Mar 19:05 Vetura , Prizren

OKAZION !!! MERCEDES-BENZ S CLAS 550 LUNGO

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 15:24 Vetura , Prizren

ML 350 Look AMG SAPO ARDHUR NGA JASHTE

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 15:03 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz ML350CDI 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 10:53 Vetura , Prizren

volvo xc60 d5 full option panorama zvicra��������

17 499 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Mar 14:23 Vetura , Prizren

Volvo xc60 d5 full options panorama

17 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Mar 11:28 Vetura , Prizren

VW Phaeton V12

24 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 19:35 Vetura , Prishtinë

Kia Sorento 2.2 CRDi Exclusive 7 Ulese / AUTOMAT

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Shk 17:44 Vetura , Prizren

Mercedes-Benz ML350CDI 2013

18 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 19:34 Vetura , Mitrovicë

Citroen ds5 2013 boj ndrrim

11 799 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 09:23 Vetura , Prishtinë

PASSAT 2.0 BLUEMOTION

9 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 13:03 Vetura , Pejë

Opel Astra Sports Tourer

9 200 EUR

22 Jan 17:40 Vetura , Gjakovë

OKAZION MERCEDES E CLASS 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:39 Vetura , Skenderaj

SHES MERCEDES-BENZ E BLUE EFFICENCY

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 18:46 Vetura , Mitrovicë

Citroen ds5

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:22 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet BMW X1 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 18:09 Vetura , Vushtrri

Shes Peugeot 308

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 10:34 Vetura , Vushtrri

Shitet Audi a4 2013sh

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 01:00 Vetura , Prishtinë

PEUGEOT 407 2005 CMIM OKAZION

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 22:41 Vetura , Drenas

Jeep Wrangler Viti 2010 Automat 3.8 Benzin

19 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 18:23 Vetura , Prishtinë

Passat Full Extra

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Tet 00:12 Vetura , Gjilan

Jeep Wrangler Viti 2010 Automat 3.8 Benzin

19 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Tet 00:55 Vetura , Ferizaj

Jeep Wrangler Viti 2010 Automat 3.8 Benzin

19 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Tet 00:56 Vetura , Prishtinë

Škoda Octavia

7 890 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Tet 15:30 Vetura , Prishtinë

Touareg 3.0 2011

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 22:10 Vetura , Prishtinë

BMW SERIA 3 Coupe E92

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Tet 17:35 Vetura , Gjilan

MERCEDES BENZ C200

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 15:43 Vetura , Prishtinë

Audi A3 2.0Tdi S-tronic Sportback

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 23:32 Vetura , Prishtinë

Mercedes-Benz E229 Automatik

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 23:31 Vetura , Prishtinë

Mercedes-benz E220 Automatik

1 250 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Gush 11:21 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 13:21 Vetura , Gjakovë

AUDI Q7 3.0. TDI

31 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Navigator | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione