Ndrrim | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

Sot 00:09 ,

Peugeot (Pezho) 407 SW, diesel, full ekstra

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:05 ,

Venta 1.9tdi

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:30 ,

Opel astra 1.7 dizell pa dogan

1 299 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 ,

Opel Vektra 2.2DTi

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 23:27 ,

Fiat1.2b rks13-03-2021 vit 99 shitet-urgjent

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:55 ,

Shitet peugeot 206 benzin 1.6 bej ndrrim

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:55 ,

Shitet Alfa 147 Rks 2003 bejm ndrrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:55 ,

Shitet rks bej edhe ndrrim 1.9 dci

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 ,

Kombi peugeot boxer

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:32 ,

Shitet reno megana 1.9 dizell 2004

2 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:30 ,

Shitet Audi A6 Automatik 4×4 2002

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Shitet Alfa rome 2.4 dizell 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

Shitet merced3si Automatik 220 cdi

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:27 ,

Vw Buba Rks

2 333 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:27 ,

Shitet pasati 1.9 tdi 4+4 1 vit regjistrim

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:22 ,

BMW 120 D Facelift 2008

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:22 ,

Shitet Opel Corsa D 1.3 Cdti 2012 Eco Flexx

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 ,

Golf 5 2.0 TDI GT Sport 2008

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:17 ,

Shitet bmw 525

6 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 ,

ŠKODA PRAKTIK-PIKAP Ndrrim i Mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

ŠKODA PRAKTIK-PIKAP Ndrrim i Mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:15 ,

ŠKODA PRAKTIK-PIKAP Ndrrim i Mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

ŠKODA PRAKTIK-PIKAP Ndrrim i Mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

ŠKODA PRAKTIK- Pikap Ndrrim i Mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

Renault laguna 2004 regjistrim 1 vit

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:02 ,

GOLF 2 BENXIN PLIN 1.6

330 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:01 ,

VW Jetaa Benzin2.0Automatik-Rks8Muj-BojNdrrim-

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:01 ,

VW Passat SDI Dizell 1.9 --Rks 1Vjett--Boj Ndrrim-

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:01 ,

Shitet ndrrohet pasati 2.5 TDI

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:01 ,

Mercedes 290 Dizell 2.9 -Rks 18-12-2020-BojNdrrim-

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:01 ,

Opel Omega Dizell 2.3 --Rks 5Muj--Boj Ndrrim-1995-

1 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:01 ,

FIAT DOBLO 1.3 DIZELL,RKS,VITI 2010

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:58 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120PS FACELIFT 7ULSE RKS 2009

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:58 ,

MERCEDES CLS 350 CDI 4 MATIC 2013

20 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:55 ,

VW GOLF 7 1.6 TDI BLUEMOTION COMFORTLINE 2013

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999


Në fillim