Opel corsa | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina

28 Sht 23:59
Linku:
,

OPEL TIGRA Nrrim shtoj pare

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 05:02 ,

SHES PIKAPIN RENAULT KANGO 2004 1.9 DCI 1 VIT RKS

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:02 ,

SHES PEZHO 207 1.4 HDI GJENDJE PERFECTE RKS

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:18 ,

Opel Corsa

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 01:43 ,

VW TOUAREG

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 00:27 ,

Transport (TAXI) - 24 Ore

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:22 ,

Golf 7 2.0 TDI 150ps 2015

12 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:15 ,

Chevrolet aveo

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:46 ,

SHES RENALUT LAGUNA 2.2 DCI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:26 ,

Shitet Gjipi MAZDA CX 7, 4X4 MANUAL

10 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 23:26 ,

URGJENT VW Scirocco 1.4 tsi 160ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:17 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2006 Shum e Mir

3 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:04 ,

TOURAN VW - 1.6 TDI - 2011 - FULL EXTRA - RKS

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:58 ,

SHES CADDY TDI 1.9 5 ULSE NGJYRA METALIKE+DVD,NAV

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:57 ,

OPEL MERIVA 1.7CDTI NGA GJERMANIA VITI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:48 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI 2010 me dogan dhe homologim

5 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:45 ,

OPEL ASTRA G 2.0 DTI ULSE ME NXEMJE 10 MUJ RKS

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:39 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL JAPAN REGJISTRIM 7 MUJ

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 ,

Mercedes 190d 92 rks 6muj Urgjent

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:35 ,

Opel

730 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:29 ,

OPEL CORSA 1.3 DIZEL,ECOFLEX,RKS 1 VIT,VITI 2010

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 ,

VW T5 Transporter Me Rimorkjo 1.9 TDI Pa Dogan

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:14 ,

OPEL CORSA 1.3 EcoFlex 2011 ME DOGANE 049537532

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMATRONIK ABS ESP RKS 2006

3 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:13 ,

BMW X1 2.0D Xdrive viti 2019-2020 NEW nga CH extra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:12 ,

RENAULT CLIO 1.5DCI RKS VITI 2015

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:12 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI KLIMA RKS 7MUAJ

3 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 ,

OPELL KOSA 1.3 CDI MODEL 2012 DOGAN DHE EMOLOGIM

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:04 ,

Mercedes B Class

15 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:04 ,

Passat

2 999 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:04 ,

Seat ALTEA

5 899 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:57 ,

Bmw 320d luxury line automatik i sapo ardhun

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI - 2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 cdti

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI REGJISTRIM 1 VIT VITI 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Passat b8 2.0TDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 ,

Opel corsa 1.2 benzin regjistrim(20.02.2021)

2 699 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:34 ,

Corsa 1.0 b v 00 motorr me singjir rks gusht 2021

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:26 ,

Shes Opel Corsa 1.6 GSI Pa Dogan

700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999


Në fillim